Ocean's 8' de Geri Sayım


Ocean's 8' de Geri Sayım

Bu kez usta dolandırıcılar olarak kadınları göreceğimiz Ocean's Eight filminin yeni set kareleri Coming Soon aracılığıyla geldi!

Kadrosunda başarılı oyuncu Sandra Bullock, ödüllü oyuncu Cate Blanchett, Batman'in Kedi Kadın'ı Anne Hathaway, fantastik yapımların aranan ismi Helena Bonham Carter,  American Horror Story'nin başarılı yıldızı Sarah Paulson, Mindy Project'in yıldızı Mindy Kaling, Amerikalı şarkıcı Awkwafina ve Hollywood kariyerinde hızlı adımlarla yükselen Rihanna'yı barındıran filmin yönetmen koltuğunda ise Açlık Oyunları'nın yönetmen koltuğunda büyük başarı kazanan Gary Ross oturuyor. Ross aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenecek. Filmin senaryosunda ise yönetmenle birlikte Olivia Milch imzası var.

Suç dünyasındaki erkek egemenliğine baş kaldıran yeni yapımda, elebaşı Danny Ocean'ın dengi olan kadın başrolü ise ünlü oyuncu Sandra Bullock üstlenecek. Filmin yapımcıları arasında önceki serinin Danny'si George Clooney de bulunuyor. Filmin Amerika vizyonu 8 Haziran 2018 olarak belirlendi.