Matt Damon Ocean's 8 de !


Matt Damon Ocean's 8 de !

Bu kez usta dolandırıcılar olarak kadınları göreceğimiz Ocean's Eight filminin ekibine ünlü oyuncu Matt Damon katıldı! Entertainment Tonight'a konuşan Matt Damon, Ocean's 8'te cameo şeklinde de olsa yer alacağını belirti.

Erkek egemenliğine baş kaldıran suç dünyasının yeni yapımında, elebaşı Danny Ocean'ın dengi olan kadın başrolü ise ünlü oyuncu Sandra Bullock üstlenecek. Filmin yapımcıları arasında önceki serinin Danny'si George Clooney de bulunuyor.

Kadrosunda başarılı oyuncu Sandra Bullock, ödüllü oyuncu Cate Blanchett, Batman'in Kedi Kadın'ı Anne Hathaway, fantastik yapımların aranan ismi Helena Bonham Carter,  American Horror Story'nin başarılı yıldızı Sarah Paulson, Mindy Project'in yıldızı Mindy Kaling, Amerikalı şarkıcı Awkwafina ve Hollywood kariyerinde hızlı adımlarla yükselen Rihanna'yı barındıran filmin yönetmen koltuğunda ise Açlık Oyunları'nın yönetmen koltuğunda büyük başarı kazanan Gary Ross oturuyor. Ross aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenecek. Filmin senaryosunda ise yönetmenle birlikte Olivia Milch imzası var.

Filmin Amerika vizyonu 22 Haziran 2018 olarak belirlendi.