Son Ültimatom - Bourne Ultimatum (2007)Son Ültimatom - Bourne Ultimatum
Son Ültimatom - Bourne Ultimatum
2007 - ABD , Almanya
Tür
Aksiyon , Gerilim , Suç
Süre
115dk.
Oyuncular
Trevor St. John , Joey Ansah , Branko Tomovic , Mark Bazeley , Kai Martin , Michael Wildman , William H. Burns , Omar Hernandez , Uriel Emil Pollack , Jeffrey Lee Gibson , Albert Jones , Chucky Venice , Laurence Possa , Sinead O'keeffe , Russ Huard , John Roberson , Arkie Reece , Bryan Reents , Lucy Liemann , Dan Fredenburgh , Matt Damon , Joan Allen , Corey Johnson , David Strathairn , Scott Glenn , Paddy Considine , Julia Stiles , Daniel Brühl , i‰dgar Rami­rez , Colin Stinton , Tom Gallop
Yönetmen
Paul Greengrass  
Senaryo
Tony Gilroy ,  George Nolfi ,  Scott Z. Burns
Yapımcı
Doug Liman ,  Frank Marshall ,  Patrick Crowley ,  Paul Sandberg
Vizyon
12 Ekim 2007

Jason Bourne'in tek isteği ortadan kaybolmaktır. Ancak kaybolmayı başaramadığı gibi kendisini yaratanlar tarafından ele geçirilir. Hafızasını ve sevdiği tek insanı kaybetmiş olan Jason Bourne, iyi eğitimli yeni kuşak katillerin yoğun ateşi altındadır. Artık sadece tek bir hedefi vardır Başlangıca dönmek ve kendisinin kim olduğunu bulmak.

Jason Bourne'in tek isteği ortadan kaybolmaktır. Ancak kaybolmayı başaramadığı gibi kendisini yaratanlar tarafından ele geçirilir. Hafızasını ve sevdiği tek insanı kaybetmiş olan Jason Bourne, iyi eğitimli yeni kuşak katillerin yoğun ateşi altındadır. Artık sadece tek bir hedefi vardır: Başlangıca dönmek ve kendisinin kim olduğunu bulmak.

Diğer Filmler

Medusa Darbesi

The Bourne Supremacy

Aksiyon , Gerilim , Suç

2007

Avatar

BilimKurgu , Aksiyon , Fantastik , Macera

2007

Fury

Aksiyon , Dram , Savaş

2007

Adalet

The Equalizer

Aksiyon , Dram , Gerilim

2007