Not: Seni Seviyorum - P.S. I Love You (2007)Not: Seni Seviyorum - P.S. I Love You
Not Seni Seviyorum - P.S. I Love You
2007 ABD
Tür
Dram
Süre
126 Dak.
Yönetmen
Richard La-Gravenese
Oyuncular
Gerard Butler , Hilary Swank , Harry Connick Jr. , Lisa Kudrow , Gina Gershon , Kathy Bates , Jeffrey Dean Morgan , Dean Winters , Nellie Mckay , Anne Kent , Brian Mcgrath , Sherie Rene Scott , Susan Blackwell
Senaryo
Richard La-Gravenese , Steven Rogers
Yapımcı
Wendy Finerman , Andrew A. Kosove , Broderick Johnson

Holly Kennedy (Hilary Swank) güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkıyla evlidir; tutkulu, esprili ve tez canlı İrlandalı Gerry (Gerard Butler). Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Hollynin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Kimse Hollyyi Gerry kadar iyi tanımamaktadır. Neyse ki Gerry her şeyi önceden planlamıştır.

Gerry ölmeden once, Hollyye sadece çektiği acıda değil, kendini yeniden keşfetmesinde de rehberlik edecek bir dizi mektup yazmıştır. İlk mesaj Hollynin 30. yaş gününde, bir pasta ve Hollynin şaşırıp kalmasına neden olan bir bant kaydı şeklinde gelir. Kayıtta Gerry eşine dışarı çıkıp kendisinin kutlamasını istemektedir. Bunu izleyen haftalar ve aylarda, Gerrynin yazdığı başka mektuplar, şaşırtıcı yöntemlerle gelir. Hollyyi yeni maceralara yollayan mektupların her biri aynı imzayla bitmektedir:

Not: Seni Seviyorum / P.S. I Love You Hollynin annesi (Kathy Bates) ve en iyi arkadaşları Denise (Lisa Kudrow) ve Sharon (Gina Gershon), Gerrynin mektuplarının Hollyyi geçmişe mahkum ettiğini düşünüp endişelenmeye başlarlar ama aslında, her mektup onu yeni bir geleceğe adım adım yaklaştırmaktadır. Gerrynin sözlerini rehber edinen Holly evliliğe, dostluğa ve güçlü bir aşkın, ölümün nihailiğini yeni bir hayatın başlangıcına nasıl dönüştürebildiğine dair bu öyküde dokunaklı, heyecanlı ve zaman zaman komik bir yeniden keşfetme yolculuğuna çıkar.

Diğer Filmler

Transit

Aksiyon, Dram, Gerilim, Suç

2007

Çılgın Dostlar 2

Open Season 2

Animasyon, Komedi, Macera

2007

Çılgın Dostlar

Open Season

Animasyon, Komedi, Macera

2007