Koleksiyoncu 2 - The Collection 2 (2012)Koleksiyoncu 2 - The Collection 2
Koleksiyoncu 2 - The Collection 2
2012 ABD
Tür
Aksiyon, Gerilim, Korku
Süre
82 Dak.
Yönetmen
Marcus Dunstan
Oyuncular
Josh Stewart , Emma Fitzpatrick , Christopher McDonald , Randall Archer , Navi Rawat , Johanna Braddy , Lee Tergesen , Andre Royo , Tim Griffin , Daniel Sharman , Erin Way , Brandon Molale , Shannon Kane , Justin Mortelliti
Senaryo
Marcus Dunstan , Patrick Melton
Yapımcı
Julie Richardson , Patrick Rizzotti , Todd Ulman

Koleksiyoncu dehşet saçmak için bir kez daha geri geliyor. Arkin kurtulmuş halde hastanede yatmaktadır ve Maskeli seri katil şimdi yeni bir kurbanın peşindedir: genç ve çok güzel Elena. Genç kız bir arkadaşının ısrarıyla kendisini bekleyen tehlikelerden habersiz, bir ev partisine gider. Psikopat katil tarafından kaçırılan Elena, katilin işkence merkezi olarak kullandığı terk edilmiş bir otele hapsedilir. Kızının ortadan kaybolduğu kısa sürede fark eden babası, rehin ututlduğu yerden kızını kurtarmak için bir grup adam kiralar. Kurtarma ekibi, kendilerine yol göstermesi içinse Koleksiyoncunun elinden kurtulmayı başaran tek insan olan Arkin'i seçerler. Arkin'in hayatı Elena'nınki için yeniden tehlikededir.

Marcus Dunstan'ın yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosu Dunstan ile Patrick Melton'un elinden çıkan korku ve gerilim dolu filmin oyuncu kadrosunda ise Josh Stewart, Emma Fitzpatrick ve Christopher McDonald isimleri başı çekiyor.

Diğer Filmler

Yenilmez

Invictus

Biyografi, Dram, Tarih

2012

Tetikçi

Shooter

Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem

2012

Deja Vu

Bilim Kurgu, Gerilim

2012

Meteor Kıyameti

Meteor Apocalypse

Bilim Kurgu, Gerilim, Macera

2012