Jungle Cruise (2020)Jungle Cruise
Jungle Cruise
2020 - ABD
Tür
Macera
Oyuncular
Glenn Ficarra , Dwayne Johnson , Emily Blunt , Jesse Plemons , i‰dgar Rami­rez , Paul Giamatti , Jack Whitehall , Andy Nyman , Quim Gutierrez , Tom Holowach , Pedro Haro
Senarist
Michael Green, Glenn Ficarra
Yönetmen
Jaume Collet-SerraKaşif olan Lily Houghton, yeni bir görev ile karşı karşıyadır. Efsaneye göre Amazon'da iyileştirme güçlerine sahip olan bir ağaç vardır ve onu açmanın anahtarı da ok ucudur. Lily, ok ucunu bulunca hikayenin gerçek olup olmadığını anlamak için vakit kaybetmeden harekete geçer. Lily'nin öncelikle nehirde bulunan bir geçide ulaşması gerekir, bu yüzden de Frank adındaki bir kaptan ile görüşür. Kaptan bu yolculuğun tehlikeli olduğunu söylese de Lily kararından vazgeçmez. Lily, kaptan Frank (Dwayne Johnson) ile birlikte Amazon ormanlarında macera dolu bir yolculuğa koyulur.

Kaşif olan Lily Houghton, yeni bir görev ile karşı karşıyadır. Efsaneye göre Amazon'da iyileştirme güçlerine sahip olan bir ağaç vardır ve onu açmanın anahtarı da ok ucudur. Lily, ok ucunu bulunca hikayenin gerçek olup olmadığını anlamak için vakit kaybetmeden harekete geçer. Lily'nin öncelikle nehirde bulunan bir geçide ulaşması gerekir, bu yüzden de Frank adındaki bir kaptan ile görüşür. Kaptan bu yolculuğun tehlikeli olduğunu söylese de Lily kararından vazgeçmez. Lily, kaptan Frank (Dwayne Johnson) ile birlikte Amazon ormanlarında macera dolu bir yolculuğa koyulur.