Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı - Battle: Los Angeles (2011)Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı - Battle: Los Angeles
Dünya İstilası Los Angeles Savaşı - Battle Los Angeles
2011 - ABD
Tür
Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera, Savaş
Süre
116 Dak.
Yönetmen
Jonathan Liebesman
Oyuncular
Michael Pena , Jonathan Liebesman , Taylor Handley , Ne-Yo , Aaron Eckhart , Michelle Rodriguez , Bridget Moynahan , Neal H. Moritz , Christopher Bertolini , Jeffrey Chernov , David Jensen , James Hiroyuki Liao , Taryn Southern , Neil Brown Jr. , Ramon Rodriguez , Will Rothhaar , Todd Cochran , Cory Hardrict , Ashley Boettcher , Noel Fisher , Lucas Till , Rus Blackwell , Joe Chrest , Joey King , Jessica Heap , Susie Abromeit , Michael Wozniak , Casey Adams , Jadin Gould , Keith Middlebrook , Jim Parrack , E. Roger Mitchell , Lena Clark , Brandi Coleman , Michelle Pierce , Nzinga Blake , Bryce Cass , Tom Hillmann , Elizabeth Keener , Jim Palmer , James D. Dever , Nick Jones , Gino Anthony Pesi , Kurt Deville , Michael Avmen , David Speed , Ava Bogle , Chris Whetstone , Amy Dudgeon , Grant Case , Lynette Zumo , Adetokumboh Mcormack , Kenneth Brown Jr. , Jamie Norwood , Courtney Munch , Emily D. Haley , Marlon Young , Nick Jones Jr. , Lawanda Smith , Stacey Turner , Beau Brasseaux , Alex Froman , Tony Mccullough
Senaryo
Christopher Bertolini
Yapımcı
Neal H. Moritz ,  Lisa Rodgers

Kendinilerini korumak için canla başla savaşan bir avuç insanın hayal bile edilemeyecek tehlikeli ve bilinmez bir düşmanla karşı karşıya kalmasını anlatan 'Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı', 'Dünyamızın tanımlanamayan güçlerin istilası altında kaldığı' tür filmlerinin en son örneklerinden biri.

Dünyanın pek çok bölgesinde yıllardır karşılaştığımız UFO olayları yaşanmıştı, ama 2011 yılında, eskiden sadece görülen ve kaydedilen bu görüntüler, dünyamızın tanımlanamayan güçlerin saldırısı altında kalmasıyla acımasız ve korkunç bir gerçek halini alır.

İnsanlar dünya metropollerinin yıkılışını izlerken, ABD'nin Los Angeles kenti kimsenin beklemediği ve istemediği bir savaşta insanoğlunun son cephesi haline gelir. Bu savaşta bir Deniz Piyadesi Başçavuş ve onun yeni taburu, kumda bir sınır çizgisi çekerek bu daha önce hiç karşılaşmadıkları benzersiz tehlikeli düşmana karşı amansız bir mücadeleye girişirler.

Diğer Filmler

Hayalet

Ghost

Dram, Fantastik

2011

Hannah Montana: The Movie

Aile, Dram, Komedi, Müzikal

2011

Demir Leydi

The Iron Lady

Biyografi, Dram, Politik

2011