Çin Falı - Chinese Zodiac (2012)Çin Falı - Chinese Zodiac
Çin Falı - Chinese Zodiac - Sap ji sang ciu
2012 - Çin , Hong Kong
Tür
3 Boyutlu, Aksiyon, Macera
Süre
120 Dakika
Yönetmen
Jackie Chan
Oyuncular
Jackie Chan , Oliver Platt , Kwon Sang-woo , Kenny G , Caitlin Dechelle,Shu Qi , Alaa Safi , Christian Bachini , Emilie Guillot , Jackie Chan , Oliver Platt , Kwon Sang-woo , Kenny G , Caitlin Dechelle,Shu Qi , Alaa Safi , Christian Bachini , Emilie Guillot , , Jackie Chan , Oliver Platt , Kwon Sang-woo , Kenny G , Caitlin Dechelle,Shu Qi , Alaa Safi , Christian Bachini , Emilie Guillot
Senaryo
Jackie Chan , Frankie Chan
Yapımcı
Stanley Tong , Barbie Tung

Jackie Chan'in hem yönettiği hem de başrolünü oynadığı film, Uzakdoğu'nun mistik öğeleri üzerinden giden macera dolu bir yolculuğu ele alıyor. 1860 yılında Fransız ve İngiliz orduları, Çin İmparatorluğu'nun Yaz Sarayı'nda bulunan ve Chinese Zodiac olarak adlandırılan 12 bronz hayvan heykelini ele geçirmiştir. Asian Hawk ise uzun yıllar sonunda, bu heykelleri bulup ülkesi Çin'e geri getirmekle görevlendirilir. Asian Hawk, Parisli bir kadın ve Çinli bir öğrenci ile çıktığı bu yolculuk sırasında çeşitli engellerle karşılaşacak ve ne pahasına olursa olsun görevini başarıya ulaştırmaya çalışacaktır.

Uzun zamandır merakla beklenen aksiyon dolu Chinese Zodiac'ın başrollerinde Jackie Chan'in yanısıra Oliver Platt ve Laura Weissbecker bulunuyor.

Diğer Filmler

Ailemle Haftasonu

Family Weekend

Aile, Dram, Komedi

2012

Sokak Dansı 2

Step Up 2: The Streets

Dram, Müzikal, Romantik

2012

Sokak Dansı

Step Up

Dram, Müzikal, Suç

2012

Uslu Dur

Big Stan

Aksiyon, Komedi

2012