Çavdar Tarlasındaki Asi - Rebel in the Rye (2017)Çavdar Tarlasındaki Asi - Rebel in the Rye
Çavdar Tarlasındaki Asi - Rebel in the Rye
2017 - ABD
Tür
Biyografi, Dram
Süre
106 Dak.
Yönetmen
Danny Strong
Oyuncular
Nicholas Hoult , Kevin Spacey , Zoey Deutch , Hope Davis , Sarah Paulson , Lucy Boynton , Victor Garber , Brian dArcy James , Caitlin Mehner , James Urbaniak , Amy Rutberg , Eric Bogosian , Naian Gonzalez Norvind , Evan Hall , Adam Busch , Celeste Arias , Andrew Polk , Anna Bullard
Senaryo
Danny Strong
Yapımcı
Danny Strong ,  Thad Luckinbill

2. Dünya Savaşında asker olarak geçirdiği dönemi bir türlü aklından çıkarmayı başaramamış J.D. Salinger (Nicholas Hoult), buna rağmen genç ve yetenekli bir yazar adayı olarak dikkat çekmektedir. Kısa öykülerinde yarattığı Holden Caulfield karakterini bir romana aktarması ve daha fazla öykü yazması için Columbia Üniversitesindeki hocası  Whit Burnettın (Kevin Spacey) sürekli onu cesaretlendirip yönlendirmektedir. Bir yandan da Oona ONeill ile yaşadığı aşk ve yazar olarak kimliğini bulma çabası, genç adamın hayatının en bunalımlı dönemlerinden birini yaşamasına neden olmaktadır.
Çavdar Tarlasındaki Asi filminde, 20. yüzyıl Amerikan Edebiyatının en büyük eserlerinden Çavdar Tarlasında Çocukların (Catcher in the Rye) yazılış süreciyle ilgili fazla bilinmeyen bir öykü anlatılıyor.

Diğer Filmler

Oyun

Gerald's Game

Gerilim, Korku

2017

Zombi Ekspresi

Bu-san-haeng

Aksiyon, Dram, Gerilim

2017