Beni Satan Casus - The Spy Who Dumped Me (2018)Beni Satan Casus - The Spy Who Dumped Me
Beni Satan Casus - The Spy Who Dumped Me
2018 - ABD
Tür
Aksiyon , Komedi
Süre
116dk.
Oyuncular
Mila Kunis , Kate McKinnon , Justin Theroux , Sam Heughan , Gillian Anderson , Hasan Minhaj , Ivanna Sakhno , Barnabas Reti , Kev Adams , Justine Wachsberger , Fred Melamed , i'lafur Darri i'lafsson , Ruby Kammer
Yönetmen
Susanna Fogel
Senaryo
Susanna Fogel , David Iserson  
Yapımcı
Brian Grazer , Erica Huggins  
Vizyon
10 Ağustos 2018

30 yaşına yeni basmış Audrey (Mila Kunis) için hayat pek iç açıcı şekilde geçmemektedir. İşinden hiç memnun değildir, erkek arkadaşı tarafından bir telefon mesajıyla terkedilmiştir. Bunun hemen ertesinde ise hiç tahmin etmediği bir gerçeği öğrenir Eski erkek arkadaşı Drew (Justin Theroux) bir CIA ajanıdır ve başı ciddi şekilde derttedir. Onun yüzünden Audrey ve en yakın arkadaşı Morgan'ın (Kate McKinnon) da başı derde girer ve iki arkadaş, Avrupa'nın farklı ülkelerinde tehlikeli ve heyecanlı birçok maceraya atılmak zorunda kalırlar.

30 yaşına yeni basmış Audrey (Mila Kunis) için hayat pek iç açıcı şekilde geçmemektedir. İşinden hiç memnun değildir, erkek arkadaşı tarafından bir telefon mesajıyla terkedilmiştir. Bunun hemen ertesinde ise hiç tahmin etmediği bir gerçeği öğrenir: Eski erkek arkadaşı Drew (Justin Theroux) bir CIA ajanıdır ve başı ciddi şekilde derttedir. Onun yüzünden Audrey ve en yakın arkadaşı Morgan'ın (Kate McKinnon) da başı derde girer ve iki arkadaş, Avrupa'nın farklı ülkelerinde tehlikeli ve heyecanlı birçok maceraya atılmak zorunda kalırlar.

Diğer Filmler

Meg: Derinlerdeki Dehşet

The Meg

BilimKurgu , Aksiyon , Korku

2018

Christopher Robin

Animasyon , Komedi , Macera

2018

Dev Avcısı

I Kill Giants

Dram , Fantastik , Gerilim

2018

Şeytan Kapısı

Devil's Gate

BilimKurgu , Gerilim

2018