Aynalar 2 - Mirrors 2 (2010)Aynalar 2 - Mirrors 2
Aynalar 2 - Mirrors 2
2010 ABD
Tür
Gerilim, Gizem, Korku
Süre
86 Dak.
Yönetmen
Vi­ctor Garci­a
Oyuncular
Nick Stahl , Christy Carlson Romano , William Katt , Jennifer Sipes , Wayne Pere , Jason Johnson , Lawrence Turner , Lance E. Nichols , Stephanie Honore , Jon Michael Davis , Christine Standfill , Monica Acosta , Amber Gaiennie , Melody Noel , Grant Case , Ann Mckenzie , Lynette Zumo , Thomas C. Daniel
Senaryo
Matt Venne , Sungho Kim
Yapımcı
Betsy Danbury , Nick Thurlow , John Portnoy , Todd Williams

Max Matheson (Nick Stahl) büyük bir alışveriş mağazasında gece vardiyesinde güvenlik elemanı olarak işe başlar.Mağazadaki aynalarda genç bir kadının yansımasını sık sık gören Max başlarda bu garip olayların kullandığı depresyon ilaçların yan etkisi olduğundan şüphelensede,mağazadaki çalışanların arka arkaya gelen ölümleri,Maxin aynalardaki bu korkunç sırrı ortaya çıkarması ve bu şeytani ruhları durdurması gerktiğini anlayacaktır.

Alexander Ajanın yönettiği ilk aynalar filmindeki verdiği etki ve Keifer Sutherlandın etkileyici oyunculuk performansı yönünden , izleyiciye vermiş olduğu olumlu düşünceler sebebi ile bu filmin ikincisi çekilmeye karar verilmiş,bu kez yönetmen koltuğuna genç yönetmen Victor Garcia oturmuştur,oyuncu kadrosunda Nick Stahl,Emmanuelle Vaugier, William Katt, Stephanie Honore,Christy Charlson Romano ve Lawrence Turner gibi başarılı oyuncuları barındırıyor.

Diğer Filmler

Kaçış

Getaway

Aksiyon, Suç

2010

Satılık Ruh

My Soul To Take

Aksiyon, Gerilim, Korku

2010

Ölümüne Kaçış

Essential Killing

Aksiyon, Gerilim, Savaş

2010

Acımasız Tanrı

Carnage

Dram, Gerilim, Komedi

2010