Testere 3 - Saw 3 (2006)Testere 3 - Saw 3
Testere 3 - Saw 3
2006 - ABD , Kanada
Tür
Gizem, Korku
Süre
108 Dak.
Yönetmen
Darren Lynn Bousman
Oyuncular
Tobin Bell , J. LaRose , Angus Macfadyen , Debra McCabe , Leigh Whannell , Donnie Wahlberg , Dina Meyer , Shawnee Smith , Franky G , Lyriq Bent , Costas Mandylor , Mpho Koaho , Betsy Russell , Barry Flatman , Alan Van Sprang , Kim Roberts , Brian Paulin , Niamh Wilson , Kelly Jones , Vincent Rother , Bahar Soomekh , Jane Luk , Stefan Georgiou , Zoe Heath , Billy Parrott , Dylan Trowbridge , Nicholas Kaegi , Mark Poyser , Dan Sudek , Bill Vibert , Sandy Kellerman , Shauna Black , Sean Sullivan , Larry Yachimec , Darrell Dennis , Christopher Marren
Senaryo
Leigh Whannell,  James Wan
Yapımcı
Leigh Whannell , James Wan

Acı çekmek mi? Daha bir şey görmedin...

Toplumu şiddetle sarsan, polisi ise aciz bırakan acımasız ve karmaşık oyunların ardındaki suç dehası Jigsaw, yeni çırağı Amanda'yla (Shawnee Smith) birlikte bir kez daha kaçmayı başarmış ve ortadan kaybolmuştur. Şehirdeki dedektifler ikilinin yerini bulmaya çalışırken, Doktor Lynn Denlon (Bahar Soomekh) ve Jeff (Angus Macfayden) Jigsaw'un satranç maçının son piyonları olmak üzeredirler ama bundan haberleri yoktur.

Ölmek üzere olan Jigsaw en sarsıcı oyununu sona bırakmıştır... İki yıl önce, psikopat bir deha 'SAW/TESTERE'de kurbanlarını korkunç ve akıl almaz oyunlarla tuzağa düşürerek tüm dünyadaki sinemaseverleri dehşete sürükledi. 2005'te, 'SAW II/TESTERE 2' Jigsaw efsanesini sürdürdü ve 'SAW/TESTERE' serisini son yılların en başarılı ve hakkında en çok konuşulan korku serilerinden biri hâline getirdi. Şimdi, 'SAW II/TESTERE 2'nin yönetmeni Darren Lynn Bousman, 'SAW III/TESTERE 3'le yönetmen koltuğuna geri dönüyor. Üçüncü film korku ve yoğunluk açısından öncekileri aşmayı ve Jigsaw'un karanlık dünyasına daha yakından bakma olanağı tanımayı vaat ediyor.

Diğer Filmler

Alacakaranlık

Twilight

Dram, Fantastik, Romantik

2006

Ölüm Çıkmazı

See No Evil

Fantastik, Gerilim, Korku

2006

Tetikçi

Crank

Aksiyon, Suç

2006