Son Vurgun - Contraband (2012)Son Vurgun - Contraband
Son Vurgun - Contraband
2012 ABD , İngiltere
Tür
Dram, Gerilim, Gizem, Korku, Macera
Süre
110 Dak.
Yönetmen
Baltasar Kormakur
Oyuncular
Giovanni Ribisi , Kate Beckinsale , Mark Wahlberg , Ben Foster , Lukas Haas , Diego Luna , J.K. Simmons , Jaqueline Fleming , Michael Beasley , Robert Wahlberg , Deneen Tyler , Jay Amor , Caleb Landry Jones , Monica Acosta
Senaryo
Aaron Guzikowski
Yapımcı
Mark Wahlberg , Tim Bevan , Eric Fellner , Liza Chasin , Baltasar Kormakur , Evan Hayes

Mark Wahlberg, ardında bırakmak için çok uğraştığı dünyadan uzak durmaya çalışan ve ailesini korumak için her şeyi yapan bir adamı anlatan  hızlı  tempolu Contraband  filmindeki  oyuncu kadrosunun başında yer alıyor. New Orleansda geçen  film, uluslararası kaçakçılığın sadakatin nadiren var olduğu ve ölümün köşe başında beklediği acımasız dünyasını keşfediyor.

Chris Farraday (Wahlberg) suç dolu yaşamını uzun süre önce terk etmiştir ama kayınbiraderi Andy (Caleb Landry Jones) acımasız patronu için bir uyuşturucu anlaşmasını berbat edince Chris, Andynin borcunu ödemek için yaptığı en iyi iş olan kaçakçılığa geri dönmek zorunda kalır. Chris efsane bir kaçakçıdır ve sahte banknotlardan milyonlarla geri dönme umuduyla Panamaya son bir iş için en yakın arkadaşı Sebastian (Ben Foster)ın yardımıyla çabucak bir ekip toplar.

Olaylar çabucak dağılır ve Chris, paraya ulaşmasına saatler kala, karısı Kate (Kate Beckinsale) ve oğulları hedef olmadan önce, acımasız uyuşturucu baronlarının, polislerin ve tetikçilerin kalleş ağında başarıyla yol bulmak için paslanmış becerilerini kullanmalıdır.

Diğer Filmler

Soul Men

Dram, Komedi, Müzikal

2012

Komando Dadı

The Pacifier

Aksiyon, Dram, Komedi

2012

Anonim

Anonymous

Dram, Tarih

2012