Saplantı - Fear (1996)Saplantı - Fear
Saplantı - Fear
1996 - ABD
Tür
Dram, Gerilim, Korku, Suç, Psikolojik, Gençlik
Süre
97 Dak.
Yönetmen
James Foley
Oyuncular
Mark Wahlberg , Amy Brenneman , Reese Witherspoon , Andrew Airlie , Jed Rees , Alyssa Milano , William Petersen , Christopher Gray , Tracy Fraim , Jason Kristofer , Gary Riley , Ravinder Toor , L. Harvey Gold , Todd Caldecott , Jo Bates , David Fredericks , John Oliver , Rana Morrison , Will Sengotta , Banner
Senaryo
Christopher Crowe
Yapımcı
Brian Grazer ,  Ric Kidney

İlk aşk masum veya ateşli olabilir, insanı kendinden geçirebilir veya doymak bilmez! Mark Wahlberg (Planet of the Apes), Reese Witherspoon (Legally Blonde) ve Alyssa Milanoyu buluşturan film, tutku ile başlayan masum ve romantik bir aşkın kısa bir süre sonra nasıl ölümcül bir saplantıya dönüştüğünü anlatan sürükleyici bir gerilim!Nicole Walker hayatı boyunca güçlü, çekici, duyarlı, onu koruyacak ve dünyadaki herşeyin üstünde tutacak bir erkeğin hayalini kurmuştur. David tüm bu özelliklerin hepsine sahiptir hatta daha fazlasına: O modern zamanda yaşayan beyaz atlı bir prenstir.

Çok geçmeden Nicole ruhunu ve bedenini bu mükemmel genç adama kaptırır fakat hiçbir şey göründüğü gibi değildir. O güzel yüzün bir de yırtıcı ve karanlık bir tarafı daha vardır ve Nicoleün en büyük düşü bir anda en büyük kabusu olur.

Diğer Filmler

Evim

Home

Animasyon, Fantastik, Macera

1996

Kuralsız

Insurgent

Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera, Romantik

1996