Polis Akademisi 4 - Police Academy 4: Citizens On Patrol (1987)Polis Akademisi 4 - Police Academy 4: Citizens On Patrol
Polis Akademisi 4 - Police Academy 4 Citizens On Patrol
1987 ABD
Tür
Aksiyon, Komedi, Suç
Süre
88 Dak.
Yönetmen
Jim Drake
Oyuncular
Sharon Stone , Colleen Camp , Steve Guttenberg , G.W. Bailey , Bubba Smith , George Gaynes , David Graf , Leslie Easterbrook , Michael Winslow , Lance Kinsey , David Spade , Randall tex Cobb , Brian Backer , Scott Thomson , Brian Tochi , Tim Kazurinsky , Bobcat Goldthwait , Tab Thacker , Billie Bird , Jackie Joseph , Derek Mcgrath , Corinne Bohrer , George R. Robertson , Arthur Batanides , Marion Ramsey , Michael McManus , Andrew Paris , Arnie Hardt
Senaryo
Pat Proft,  Neal Israel
Yapımcı
Paul Maslansky , Donald West

Police Academy 4: Citizens on Patrol Serinin 4.filmi olan bu filmde Polis Akademisiyle özdeşleşen ve tanınan Steve Guttenberg (Mahoney) son kez yer alıyor. Jim Drake'in yönettiği bu seride Sharon Stone'da oynuyor.

Her türlü suçun bir yaşandığı Los Angeles şehrini serserilerden temizlemeye ant içmiş, cesur ama biraz sakar kahramanlarımız, aynı zamanda da polis olmayı öğrendikleri akademilerini yaşatma savaşı içindedirler. Yaşlı müdür Lassard, hem suça karşı daha güçlü olmak, hem de Polis Akademisi`nin gerekliliğini ispatlamak için halkı eğitip onları da polis teşkilatının bir parçası haline getirmek gerektiğini düşünür. Bunun için de eski mezunlarını yardıma çağırır. Ama zencisi, beyazı, hippisi, delisi ile Los Angeles halkını eğitmek hiç de kolay olmayacaktır.