Ocean's 13 - Ocean's Thirteen (2007)Ocean's 13 - Ocean's Thirteen
Ocean's 13 - Ocean's Thirteen
2007 ABD
Tür
Komedi
Süre
122 Dak.
Yönetmen
Steven Soderbergh
Oyuncular
Eddie Izzard , Andy Garcia , Brad Pitt , Ellen Barkin , Al Pacino , Bernie Mac , Don Cheadle , Vincent Cassel , Casey Affleck , Elliott Gould , Scott Caan , Don Tiffany , Jerry Weintraub , Eddie Jemison , Carl Reiner , Michael Mantell , Ann Jacques , Larry Sontag , Ed Kross , David Sontag , Dina Connolly , Shaobo Qin , Ray Xifo , Matt Damon
Senaryo
Brian Koppelman , David Levien
Yapımcı
George Clooney , Bruce Berman

Ocean's Thirteen İlk iki filmde olduğu gibi yine yönetmenlik koltuğunda oturan Steven Soderbergh'e ek olarak filmin ana kadrosu tamamiyle korunuyor. Kadroya eklenen yeni isimse, ünlü aktör Al Pacino.

Danny Ocean (George Clooney) ve çetesinin bugüne kadarki en hırslı ve riskli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir neden olabilir: Kendilerininkini korumak. Acımasız kumarhane sahibi Willy Bank [Banka] (Al Pacino) Oceanın ilk çetesinden Reuben Tishkoffa (Elliott Gould) oyun oynayınca, Danny ve çetesi bir kez daha bir araya gelir ve Bankı soyup soyamayacaklarını görmek isterler. Oceans Thirteen eski kadrodan George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison, Shaobo Qin, Carl Reiner ve Elliott Gouldu tekrar bir araya getiriyor. Al Pacino ekibe Willy Bank, Ellen Barkin onun sağ kolu Abigail Sponder olarak katılıyor.

Diğer Filmler

Salgın

Plaguers

Bilim Kurgu, Komedi, Korku

2007

Koloni

The Colony

Bilim Kurgu, Aksiyon, Gerilim

2007

Ölüm Zinciri

Chain Letter

Gerilim, Korku, Psikolojik

2007