Liseli Polisler 2 - 22 Jump Street (2014)Liseli Polisler 2 - 22 Jump Street
Liseli Polisler 2 - 22 Jump Street
2014 - ABD
Tür
Aksiyon , Komedi
Süre
112dk.
Oyuncular
Channing Tatum , Jonah Hill , Peter Stormare , Amber Stevens West , Ice Cube , Eddie J. Fernandez , Don Yesso , Janeline Hayes , Oscar Gale , Katrina Despain , Jimmy Tatro , Sal Longobardo , Dax Flame , Johnny Pemberton , David Stephen Mitchell , Toby Nichols , Joe Chrest , Jillian Bell , Wyatt Russell , Craig Roberts , Rob Riggle , Marc Evan Jackson , Nick Offerman , Oren Uziel , Anna Faris , Caroline Aaron , Gus Rhodes , Lisa Raziano , Seth Rogen , Philippe Radelet , Holly Ann Perry , Patton Oswalt , Demetrice Nguyen , Jackie Bohne , Libby Blanton , Gustavo Cardozo , Blas Diaz , Queen Latifah , Vanessa Amaya , Toby Holguin , Sam Schweikert , Joseph Fischer , Joseph Uzzell , John L. Armijo , Jason Richard Allan Foster , Mickey Facchinello , Gary Hardt , Donald Watkins , Christopher Heskey , Dakota Hill , Meade Kincke , Kurt Krause , Ashlyn McEvers , Sedric Mason
Yönetmen
Chris Miller , Phil Lord  
Senaryo
Michael Bacall  
Yapımcı
Channing Tatum , Jonah Hill , Neal H. Moritz

Liseyi (iki kez) bitirdikten sonra, polis memurları Schmidt (Jonah Hill) ve Jenko'yu (Channing Tatum) büyük değişiklikler beklemektedir İkili bu kez yerel bir üniversitede gizli görev üstlenirler. Ancak, Jenko spor takımında kendine bir kanka bulup, Schmidt de bohem sanat bölümüne sızınca, ortaklıklarını sorgulamaya başlarlar. Artık sadece davayı çözmekle kalmayıp, olgun bir ilişki yürütüp yürütemeyeceklerine karar vermeleri de gerekmektedir. Bu iki aşırı büyümüş ergen, öğrencilikten gerçek erkekliğe geçebilirlerse, üniversite başlarına gelmiş en güzel şey olabilir.

Liseyi (iki kez) bitirdikten sonra, polis memurları Schmidt (Jonah Hill) ve Jenko'yu (Channing Tatum) büyük değişiklikler beklemektedir: İkili bu kez yerel bir üniversitede gizli görev üstlenirler. Ancak, Jenko spor takımında kendine bir kanka bulup, Schmidt de bohem sanat bölümüne sızınca, ortaklıklarını sorgulamaya başlarlar. Artık sadece davayı çözmekle kalmayıp, olgun bir ilişki yürütüp yürütemeyeceklerine karar vermeleri de gerekmektedir. Bu iki aşırı büyümüş ergen, öğrencilikten gerçek erkekliğe geçebilirlerse, üniversite başlarına gelmiş en güzel şey olabilir.