Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona (2019)Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona
Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona
2019 - ABD
Tür
Gerilim , Gizem , Korku
Oyuncular
Linda Cardellini , Patricia Velasquez , Raymond Cruz , Sean Patrick Thomas , Tony Amendola , John Marshall Jones , Irene Keng , Madeleine McGraw , Aiden Lewandowski , Ricardo Mamood-Vega
Yönetmen
Michael Chaves  
Senaryo
Tobias Iaconis  
Yapımcı
James Wan

Kendi çocuklarını kıkançlık sonucu boğarak öldürdükten sonra ağlayarak kendini azgın nehre atan La Llorona (Ağlayan Kadın), yıllarca dehşetin ta kendisi olmuştur kendi çocuklarının yerine koymak için çocukları avlamıştır. Bir sosyal hizmetler görevlisi olan Anna ve küçük çocukları, kendilerini bu korkutucu doğaüstü dünyanın içinde bulur ve La Llorona'nın gazabından kurtulmak için ruhsal bir mücadele vereceklerdir.  

Kendi çocuklarını kıkançlık sonucu boğarak öldürdükten sonra ağlayarak kendini azgın nehre atan La Llorona (Ağlayan Kadın), yıllarca dehşetin ta kendisi olmuştur: kendi çocuklarının yerine koymak için çocukları avlamıştır. Bir sosyal hizmetler görevlisi olan Anna ve küçük çocukları, kendilerini bu korkutucu doğaüstü dünyanın içinde bulur ve La Llorona'nın gazabından kurtulmak için ruhsal bir mücadele vereceklerdir.  

Diğer Filmler

Avengers: Endgame

BilimKurgu , Aksiyon

2019

Hellboy

Aksiyon , Fantastik , Macera

2019

Kelebek

Papillon

Biyografi , Dram , Suç

2019

Yeşil Rehber

Green Book

Biyografi , Dram , Komedi

2019