Köstebek - Tinker Tailor Soldier Spy (2011)Köstebek - Tinker Tailor Soldier Spy
Köstebek - Tinker Tailor Soldier Spy
2011 İngiltere , ABD , Fransa
Tür
Casusluk, Dram, Gerilim, Gizem
Yönetmen
Tomas Alfredson
Oyuncular
Ciaran Hinds , Benedict Cumberbatch , Tom Hardy , Gary Oldman , Jared Harris , David Thewlis , Colin Firth , Mark Strong , David Dencik , Konstantin Khabenskiy , Svetlana Khodchenkova , David Frost , Amanda Fairbankhynes , Peter Oconnor , Russell Balogh , Patrick Moorhouse , Katrina Vasilieva , Layla Amir , Toby Jones , Stephen Graham , John Hurt , Peter Guillam
Senaryo
Peter Morgan,  John Le Carre,  Bridget OConnor,  Peter Straughan
Yapımcı
Peter Morgan , Tim Bevan , Eric Fellner , Liza Chasin , Debra Hayward

Suç dünyası ile polis teşkilatı arasında oluşan karmaşık bir köstebek ağı...

İrlandalı mafya lideri Costello, yıllar önce kendi adamlarını polis akademisine sokarak onların teşkilat içerisinde iyi yerlere gelmelerini sağlamıştır. Polis teşkilatının da bu konuda Costello'dan geri kalır yanı yoktur. Onların da çok güvendikleri bir adamları, Costello'nun en iyi iki adamından biri olmuştur.

Fakat her günün tehlike içinde geçtiği bu dünyada, hiçbir sırrın açığa çıkmaması mümkün değildir. Köstebeklerin varlığının hissedilmesi ile her iki taraf için de, müthiş bir ölüm kalım savaşı başlar. Yıllardır farklı kimliklerde yaşamış olmanın verdiği yükün ağırlığına bir de, deşifre olma korkusu eklenince her iki köstebek için de tehlike dolu bir hayatta kalabilme mücadelesi başlar.

Diğer Filmler

Eve Uçuş

Fly Away Home

Aile, Dram, Macera

2011

Dahi Prens

Geek Charming

Komedi, Gençlik

2011

Bağımlılık

Mr. Nice

Biyografi, Dram, Komedi

2011