Kır Zincirlerini - Unleashed (2005)Kır Zincirlerini - Unleashed
Kır Zincirlerini - Unleashed / Danny The Dog
2005 - ABD , Fransa , İngiltere
Tür
Aksiyon, Dram, Suç
Süre
103 Dak.
Yönetmen
Louis Leterrier
Oyuncular
Jet Li , Vincent Regan , Bob Hoskins , Morgan Freeman , Kerry Condon , Tamer Hassan , Phyllida Law , Owen Lay , Tony Theng , Puthirith Chou , Jaclyn Tze Wey , Mike Lambert , Carole Ann Wilson , Michael Jenn
Senaryo
Luc Besson
Yapımcı
Jet Li , Luc Besson , Steve Chasman
Diğer Adı
Danny The Dog

Tam 30 yaşına kadar, kendisini annesinden çok küçük yaşta almış Bart adlı adamın ofisinin altındaki küçük bir depoda yaşayan Danny, bir öldürme makinesi olarak eğtilmiştir. Tüm hayatı yaşadığı bu yeraltındaki odadır. Ve ne zaman ihtiyaç duysa Barta onun öğrettiği şekilde hizmet etmektedir. Hayatını para satarak kazanan bir tefeci olan Bart, borç verdiği insanlar geri ödemekte zorluk çektiklerinde ya da geciktiklerinde Dannyyi devreye sokar. Onu bir köpek gibi yetiştirmiştir ve her fırsatta silahı olarak kullanmaktadır. Ta ki Bart bir gün kin tutan müşterilerinden biri tarafından tuzağa düşürülene dek.

Danny, bu olaydan sonra kendisini sahiplenen sanatçı Sam ve üvey kızı Victorianın yanında sevginin ne olduğunu öğrenirken, Bartın öldüğüne inanmaktadır. Fakat Bart ölmemiştir; köpeğin geri almak için döndüğünde Dannynin eski ve yeni hayatı birbirine girer.

Diğer Filmler

Minik Kahramanlar

The Borrowers

Aile, Fantastik, Komedi

2005

Kıyamet Melekleri 2

Les Rivieres Pourpres 2

Aksiyon, Gerilim, Polisiye, Suç

2005

Çağrı

The Message

Belgesel, Biyografi, Dram, Macera, Tarih

2005