Keşke 30 Olsam - 13 Going On 30 (2004)Keşke 30 Olsam - 13 Going On 30
Keşke 30 Olsam - 13 Going On 30
2004 - ABD
Tür
Fantastik, Komedi, Romantik
Süre
98 Dak.
Yönetmen
Gary Winick
Oyuncular
Andy Serkis , Jennifer Garner , Lynn Collins , Mark Ruffalo , Judy Greer , Kathy Baker , Joe Grifasi , Sean Marquette , Kiersten Warren , Brie Larson , Brittany Curran , Susan Egan , Phil Reeves , Mary Pat Gleason , Alexandra Kyle , Ashley Benson , Christa B. Allen , Marcia Debonis , Sara Swain , Samuel Ball , Renee Olstead , Alex Black , Kimberly Wyatt
Senaryo
Josh Goldsmith,  Cathy Yuspa
Yapımcı
Susan Arnold ,  Donna Roth

Çoğu insan için, 13 yaş daha dün gibidir. Jenna Rink içinse, bu, gerçeğin ta kendisi.
1987 yılıdır ve Jenna 13 yaşında, kadınlığın eşiğinde bir genç kızdır. Sorun şudur ki yetişkinlik çarçabuk gelmemektedir. Jenna anne babası tarafından bunaltılmakta, okulun popüler çocukları ve adını bile doğru dürüst bilmeyen aşkı tarafından görmezden gelinmektedir. En iyi arkadaşı ve komşusu Matt Flamhafften başka zaman geçirecek kimsesinin olmamasından sıkılan Jenna, 13. yaş gününe okulun havalı çocuklarını davet eder. Ama parti tam bir felakettir. Cennette Yedi Dakika oyunu için dolaba kilitlenen Jenna orada tek başına bırakılır ve kendini küçük düşmüş hisseder.
Dolapta yalnız kalan Jenna tüm kalbiyle bir dilek tutar: Bir yetişkin olsam da, hep istediğim hayata kavuşsam diye geçirir içinden.
Mucizevi bir şekilde dileği gerçek olur...

Diğer Filmler

Yeraltı Operasyonu

Venice Underground

Aksiyon, Gerilim, Suç

2004

Tetikçi

Shooter

Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem

2004