Justice League: Adalet Birliği - Justice League (2017)Justice League: Adalet Birliği - Justice League
Justice League Adalet Birliği - Justice League
2017 - ABD
Tür
Bilim Kurgu,  Aksiyon,  Fantastik,  Macera
Süre
121 Dak.
Yönetmen
Zack Snyder
Oyuncular
Henry Cavill , Gal Gadot , Ben Affleck , Jason Momoa , Amy Adams , Ray Fisher , Amber Heard , Ezra Miller , Jesse Eisenberg , Kiersey Clemons , Jeremy Irons , Willem Dafoe , J.K. Simmons , Connie Nielsen , Diane Lane , Billy Crudup , Lisa Loven Kongsli , Ciaran Hinds , Michael McElhatton , Joe Morton , Daniel Stisen , Eleanor Matsuura , Alexandra Ford , Robin Wright
Senaryo
Chris Terrio, Bill Finger
Yapımcı
Charles Roven, Deborah Snyder
Diğer Adı
Justice League of America Adalet Birliği Bölüm 1

DC öykü evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman'in fedakarlıklarından ilham alan Batman'in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır?

Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper yıldızlarını bir araya getren filmin yönetmen koltuğunda, çizgi uyarlamalar konusunda uzman kabul edebileceğimiz Zack Snyder oturuyor.

Diğer Filmler

New Yorkta Kabus

Nyc: Tornado Terror

Aksiyon,  Dram,  Gerilim

2017

Arabalar 3

Cars 3

Animasyon,  Aile,  Çocuk

2017