John Wick (2014)John Wick
John Wick
2014 - ABD
Tür
Aksiyon , Gerilim
Süre
96dk.
Oyuncular
Gameela Wright , John Leguizamo , Ian McShane , Bridget Regan , Lance Reddick , Keith Jardine , Tait Fletcher , Kazy Tauginas , Clarke Peters , Kevin Nash , Daniel Bernhardt , Thomas Sadoski , Randall Duk Kim , Alexander Frekey , Vladislav Koulikov , Vladimir Troitsky , Marija Skangale , Natalia Kiriya , Inna Muratova , Keanu Reeves , Bridget Moynahan , Michael Nyqvist , Willem Dafoe , Alfie Allen , Adrianne Palicki , Dean Winters , David Patrick Kelly , Alex Ziwak , Omer Barnea , Toby Leonard Moore
Yönetmen
David Leitch , Chad Stahelski  
Senaryo
Derek Kolstad
Yapımcı
Basil Iwanyk
Vizyon
28 Kasım 2014

John Wick, hayallerindeki kadınla tanıştıktan ve evlendikten sonra kirli işleri bırakmış eski bir kiralık katildir. 5 yıllık evliliğin sonunda karısı ölür, o öldükten sonra kocasının yalnız kalmaması için bir köpek bırakmıştır. Ancak karısından son hatıra olan köpeği de, arabasında saldırıya uğradığı sırada ölür. Arabasına saldıran çetenin liderinin, eski patronunun oğlu olduğunu öğrendikten sonra intikam için çeteye bir savaş açar Wick aradan geçen yıllarda pek paslanmamıştır.

John Wick, hayallerindeki kadınla tanıştıktan ve evlendikten sonra kirli işleri bırakmış eski bir kiralık katildir. 5 yıllık evliliğin sonunda karısı ölür, o öldükten sonra kocasının yalnız kalmaması için bir köpek bırakmıştır. Ancak karısından son hatıra olan köpeği de, arabasında saldırıya uğradığı sırada ölür. Arabasına saldıran çetenin liderinin, eski patronunun oğlu olduğunu öğrendikten sonra intikam için çeteye bir savaş açar: Wick aradan geçen yıllarda pek paslanmamıştır.

Diğer Filmler

300 Spartalı

Aksiyon , Savaş , Tarih

2014

Takıntı

Twisted

Aksiyon , Savaş , Tarih

2014

Mara

Gerilim , Korku , Suç

2014

Cinayet Anatomisi

American Violence

Aksiyon , Gerilim , Suç

2014