İşkence Odası - Martyrs (2015)İşkence Odası - Martyrs
İşkence Odası - Martyrs
2015 - ABD
Tür
Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku
Süre
86 Dak.
Yönetmen
Michael Goetz, Kevin Goetz
Oyuncular
Troian Bellisario , Kate Burton , Caitlin Carmichael , Toby Huss , Bailey Noble , Taylor John Smith , Diana Hopper , Lexi DiBenedetto , Blake Robbins , Elyse Cole , Peter Michael Goetz
Senaryo
Mark L. Smith
Yapımcı
Wyck Godfrey ,  Peter Safran

Gözlerden uzak bir depoda rehin tutulan ve türlü işkencelere maruz kalan 10 yaşındaki Lucie (Troian Bellisario), sonunda kaçmayı başarır. Olayın şokunu üzerinden bir türlü atamayan Lucie, delil bulamayan polisler tarafından bir yetimhaneye yerleştirilir. Burada Anna (Bailey Noble) adlı yaşıtı bir kızla arkadaş olur. Aradan geçen yıllara rağmen, Lucie kendisine o kabus gibi günleri yaşatanların peşini bırakmaz, ancak gerçeklere yaklaştıkça Lucie ve Anna kendilerini çok daha büyük bir çıkmazın içinde bulacaklardır.
2008 yılında çekilen aynı adlı Fransız yapımı filmin yeniden çevirmi 2010 yılından beri planlanmaktaydı. Başlangıç aşamalarında filmin Kristen Stewartla çekileceği, Daniel Stammın yönetmenlik yapacağı konuşuluyordu. Ancak 2015 yılında film Goetz kardeşlerin yönetmenliğinde,  Troian Bellisarionun başrolüyle çekildi ve Türkiyede 6 Mayıs 2016da gösterime girdi.

Diğer Filmler

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı

Captain America: Civil War

Bilim Kurgu, Aksiyon, Fantastik, Gerilim

2015

Bay Doğru

Mr. Right

Aksiyon, Komedi, Romantik

2015

Soygun

Heist

Gerilim

2015