Ip Man 4 - Yip Man 4 (2019)Ip Man 4 - Yip Man 4
Ip Man 4 - Yip Man 4
2019 - HongKong
Tür
Aksiyon , Biyografi , Dram
Süre

Oyuncular
Donnie Yen , Scott Adkins , Vanness Wu , Kwok-Kwan Chan , Yue Wu , Mark Strange , Kent Cheng , Chris Collins , Jason Redshaw , Khariis Ubiaro , Steven Dasz , Nathan Head , Kanin Ngo , David Charles-Cully , John F. Cruz
Yönetmen
Wilson Yip  
Senaryo
Edmond Wong  
Yapımcı
Donnie Yen , Raymond Bak-Ming Wong

On yılı aşkın bir süredir devam eden ve Uzak Doğu Dövüş Sanatları'nı beyaz perdede en iyi şekilde yansıtan IP MAN serisinin son bölümü IP MAN 4Final'in konusu şöyle Dövüş sanatını kötüye kullananlara karşı savaş açan IP MAN, güç, ustalık ve tevazuyu birleştirerek birçok öğrenci yetiştirmiş, yaşayan en büyük ustadır. Bruce Lee ile Ip Man 3'teki karşılaşmalarının ardından, ikilinin arasında yaşanacaklar final niteliğindeki bu filmde açıklığa kavuşacak.  

On yılı aşkın bir süredir devam eden ve Uzak Doğu Dövüş Sanatları'nı beyaz perdede en iyi şekilde yansıtan IP MAN serisinin son bölümü IP MAN 4:Final'in konusu şöyle: Dövüş sanatını kötüye kullananlara karşı savaş açan IP MAN, güç, ustalık ve tevazuyu birleştirerek birçok öğrenci yetiştirmiş, yaşayan en büyük ustadır. Bruce Lee ile Ip Man 3'teki karşılaşmalarının ardından, ikilinin arasında yaşanacaklar final niteliğindeki bu filmde açıklığa kavuşacak.  

Diğer Filmler

Ip Man 3

Yip Man 3

Aksiyon , Biyografi , Dram

2019

Ip Man 2

Yip Man 2

Aksiyon , Biyografi , Dram , Savaş , Tarih

2019

Ip Man

Yip Man

Aksiyon , Biyografi , Dram

2019

Rocky Balboa

Aksiyon , Dram , Spor

2019

Rocky 5

Dram , Spor

2019