Hayalet Sevgililerim - Ghosts of Girlfriends Past (2009)Hayalet Sevgililerim - Ghosts of Girlfriends Past
Hayalet Sevgililerim - Ghosts of Girlfriends Past
2009 ABD
Tür
Fantastik, Komedi, Romantik
Süre
100 Dak.
Yönetmen
Mark Waters
Oyuncular
Breckin Meyer , Michael Douglas , Matthew McConaughey , Jennifer Garner , Robert Forster , Anne Archer , Lacey Chabert , Emma Stone , Noa Tishby , Daniel Sunjata , Amanda Walsh , Paul Cassell , Logan Miller , Christa B. Allen , Scott Powers , Emily Foxler , Rachel Boston , Noureen Dewulf , Albert M. Chan , Camille Guaty , Rachelle Wood , Catherine Haena Kim , Samantha Goober , Allyssa Maurice , Toni Saladna , Erin Wyatt , Stephanie Oum , Micah Sherman , Michael Anastasia , Dan Whelton , Devin Brochu , Kasey Russell , Heather Wilde , Michael R. Pouliot , Chad Mountain , Alyssa Mccourt , Sam Byrne , Gina Gesamondo , Abigail Kuklis , Paula Merritt , Kortney Adams , Cindy Lentol , Lauren Tangard , Layla Hosseini , Olga Maliouk
Senaryo
Scott Moore,  Jon Lucas
Yapımcı
Brad Epstein , Jonathan Shestack , Cale Boyter , Samuel J. Brown

Ünlülerin fotoğrafçısı Connor Mead (Matthew McConaughey) özgürlüğü, eğlenceyi ve kadınları seven biri ... bu sırayla. Hiçbir şekilde bağlanmamayı ilke edinmiş müzmin bir bekar olarak, bir sonraki randevusuna hazırlanırken, telefonun konferans modunda birkaç kadınla birden ayrılmak onun için sorun değil.

Connorın kardeşi Paul ise daha romantik bir tip. Aslında, evlenmek üzere. Ne yazık ki bu büyük olayın arifesinde, Connorın romantizmle alay etmesi Paul, düğün daveti ve iyi dileklerini sunmaya gelen bir ev dolusu davetlinin eğlencesini bölüyor. Bu davetlilerin içinde Connorın hayatında hatırı sayılır cazibesinden etkilenmiyor görünen tek kadın olan, çocukluk arkadaşı Jenny (Jennifer Garner) var.

Connor tek başına düğünü mahvedecek gibi görünürken, merhum amcası Wayneden (Michael Douglas) bir uyarı alıyor. Eğlenceden eğlenceye koşan kişiliği, efsanevi çapkınlığı ve maceralarıyla Connorın yaşam tarzında örnek aldığı Wayne Amca, yeğenine vermek istediği acil mesajı Connorın -geçmişte, şimdi ve gelecekte € terk ettiği sevgililerinin hayaletleri aracılığıyla iletiyor. Hayalet sevgililer, Connorı başarısız ilişkilerle dolu bir hayat boyunca aydınlatıcı ve komik bir yolculuğa çıkarıyor.