Güzel Oğlum - Beautiful Boy (2018)Güzel Oğlum - Beautiful Boy
Güzel Oğlum - Beautiful Boy
2018 - ABD
Tür
Dram
Süre
112dk.
Oyuncular
Steve Carell , Maura Tierney , Timothee Chalamet , Jack Dylan Grazer , Christian Convery , Oakley Bull , Amy Aquino , Carlton Wilborn , Stefanie Scott , Amy Ryan , Andre Royo , Kaitlyn Dever , Amy Forsyth , Julian Works
Yönetmen
Felix Van Groeningen  
Senaryo
David Sheff , Nic Sheff  
Yapımcı
Brad Pitt

Uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele eden bir delikanlı ve babasının ilişkisini izleyeceğimiz filmde, Nick (Timothee Chalamet) boşanmış bir ailenin çocuğudur ve velayeti annesindedir. Babası David (Steve Carell) boşanmanın ardından oğlundan uzak kalsa da onu hiç ihmal etmez. Ancak son günlerde Nick'in hayatında yaşanan değişimler gözden kaçacak gibi değildir. David ona büyük acı veren bir gerçeği kabul eder Nick, uyuşturucu bağımlısıdır. Babası oğlunu iyileştirmeye kararlıdır ve bunun için her ne gerekiyorsa yapacaktır.  Film, David Sheff'in Beautiful Boy A Father's Journey Through His Son's Addiction isimli kitabında yer alan anılarından beyaz perdeye uyarlandı.

Uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele eden bir delikanlı ve babasının ilişkisini izleyeceğimiz filmde, Nick (Timothee Chalamet) boşanmış bir ailenin çocuğudur ve velayeti annesindedir. Babası David (Steve Carell) boşanmanın ardından oğlundan uzak kalsa da onu hiç ihmal etmez. Ancak son günlerde Nick'in hayatında yaşanan değişimler gözden kaçacak gibi değildir. David ona büyük acı veren bir gerçeği kabul eder: Nick, uyuşturucu bağımlısıdır. Babası oğlunu iyileştirmeye kararlıdır ve bunun için her ne gerekiyorsa yapacaktır.  Film, David Sheff'in Beautiful Boy: A Father's Journey Through His Son's Addiction isimli kitabında yer alan anılarından beyaz perdeye uyarlandı.

Diğer Filmler

Biz

Us

Gerilim , Korku

2018

Özel Savaş

A Private War

Biyografi , Dram , Savaş

2018