Gabriella Wilde Filmleri ve Biyografisi


Gabriella Zanna Vanessa Anstruther-Gough-Calthorpe (doğum 8 Nisan 1989), kolaylık olması için sahne adı olarak Gabriella Wilde ismini kullanır. İngiliz asıllı oyuncu ve modeldir.

Aralık 2009'da, Wilde ilk oyunculuğuna macera komedi türündeki St Trinian's 2: The Legend of Fritton's Gold filminde başladı. Mayıs 2010'da BBC televizyonunda yayınlanan Doctor Who isimli dizinin bir bölümünde yer aldı. Wilde aynı zamanda InStyle, Cosmopolitan, Vogue ve Nylon gibi mecralarda modellik de yaptı. Bunların dışında Lacoste, Abercrombie & Fitch, and Burberry gibi markalara modellik yaptı.

Aralık 2010'da, aynı isimli hikayeden uyarlanacak Üç Silahşörler 3D macera filminin kadrosunda yer alacağı duyuruldu. Filmde kraliçenin Constance Bonacieux adlı nedimesini canlandıran oyuncu, Orlando Bloom, Logan Lerman ve Milla Jovovich gibi ünlü isimlerle birlikte oynadı. 2011 Ekim ayında vizyona giren film, Dünya çapında 132 milyon dolar hasılat elde etti. Film, Rotten Tomatoes isimli web sitesinde %25 oranında oy aldı. Mart 2012'de ABC'nin bilim-kurgu altyapılı dizisi Dark Horse'un kadrosunda yer aldı. Dizi, bir fen bilgisi öğrencisinin kötü güçleri yok etmekle görevlendirilen seçilmiş biri olduğunu öğrenmesini ve ardından gelişen olaylaır konu alır. Aynı yıl Wilde, kısa metrajlı bir filmde Il Maestro 'da ve Squatters filmine katıldı.


Popüler Sanatçılar

Jackie Chan

Jackie Chan Kimdir ?
Jackie Chan Filmleri Nelerdir ?

Van Damme

Van Damme Kimdir ?
Van Damme Filmleri Nelerdir ?

Jason Statham

Jason Statham Kimdir ?
Jason Statham Filmleri Nelerdir ?

Brad Pitt

Brad Pitt Kimdir ?
Brad Pitt Filmleri Nelerdir ?

Jet Li

Jet Li Kimdir ?
Jet Li Filmleri Nelerdir ?