Doktor Knock - Knock (2017)Doktor Knock - Knock
Doktor Knock - Knock
2017 - Fransa
Tür
Komedi
Süre
113dk.
Oyuncular
Christian Hecq , Pascal Elbe , Alex Lutz , Helene Vincent , Audrey Dana , Sabine Azema , Ana Girardot , Omar Sy
Yönetmen
Lorraine Levy
Senaryo
Lorraine Levy  
Yapımcı
Olivier Delbosc

Sahtekar doktor Knock, kendisini zengin edeceğine inandığı bir metodu denemek için St. Maurice'deki küçük bir köye gider Sağlıklı insanları, aslında hasta olduklarını fark etmemiş insanlar olduklarına inandırmaya çalışacaktır. Bunu yapmak için herkese bulaşan bir hastalık bulması gerekmektedir Dr. Knock'un.

İnsanları baştan çıkarma ve yönlendirme konusunda bir uzman olan Dr.Knock neredeyse amacına ulaşmak üzeredir. Ama hesaba katmadığı iki şey vardır Kendi romantik hisleri ve geçmişinden gelen, ona şantaj yapan gizemli biri.

Sahtekar doktor Knock, kendisini zengin edeceğine inandığı bir metodu denemek için St. Maurice'deki küçük bir köye gider: Sağlıklı insanları, aslında hasta olduklarını fark etmemiş insanlar olduklarına inandırmaya çalışacaktır. Bunu yapmak için herkese bulaşan bir hastalık bulması gerekmektedir Dr. Knock'un.

İnsanları baştan çıkarma ve yönlendirme konusunda bir uzman olan Dr.Knock neredeyse amacına ulaşmak üzeredir. Ama hesaba katmadığı iki şey vardır: Kendi romantik hisleri ve geçmişinden gelen, ona şantaj yapan gizemli biri.