Dhoom 3 (2013)Dhoom 3
Dhoom 3
2013 - Hindistan
Tür
Aksiyon
Süre
172 Dak.
Yönetmen
Vijay Krishna Acharya
Oyuncular
Aamir Khan , Abhishek Bachchan , Uday Chopra , Katrina Kaif , Anuranjan Kumar , Tabrett Bethell , Jackie Shroff , Kim DeJesus , Mlaah Kaur Singh , Jacqueline Scislowski , Paul D. Morgan , Jim Nieciecki , Elizabeth Reiners , Dan Latham , Anna Baird Galloway , Louis Scherschel , Riya Ray , Andrew Bicknell , Blaine Mallory , Jordyn Paige Bolber , Siddharth Nigam , Don Kress , Grace Feeney , Delphine Pontvieux , Shayna Nicole EOrio , January Stern , Tj McGinty , Mino Mackic , Gary W Golden , Kevin Lingle , Weston Ford , Madison Moran
Senaryo
Aditya Chopra, Vijay Krishna Acharya
Yapımcı
Yash Chopra ,  Aashish Singh

Dhoom 3, aksiyon ve alışagelmiş Hint dansı sahnelerinin ötesinde teknik ve koreografi açısından diğer filmlerden oldukça üstün bir çizgi sergilemektedir.

Sahir (Aamir Khan) sahibi oldukları sirkte babası ile birlikte gösteriler yapan yetenekli bir çocuktur. Sirkin kapanmaması için Batı Chicago Bankası´ndan kredi çeken babanın bu borcu ödemesi mümkün olmayacaktır. Alacaklıların baskısı üzerine çaresizce intihar etmeye mecbur bırakılır. Sahir ise babasının intiharına şahit olmuş ve tüm hayatını bu olayın intikamını almaya adamıştır. İntikam yolu ise soygun yapmaktan geçecektir. Fakat o bir palyaço, illüzyonist ve bir sihirbaz olarak büyümüştür bu yüzden soygunlar da hiç sıradan olmayacaktır. Jai Dixit (Abhishek Bachchan) ve Ali Akbar (Uday Chopra) ise Sahir'i durdurmak için görevlendirilen 2 özel polistir. Sahir'e bu macerada ise Aaliyah (Katrina Kaif) eşlik edecektir. Aaaliyah gelmiş geçmiş en iyi akrobattır ve Sahir'in sevdiği kadındır.

Diğer Filmler

Locke

Dram, Gerilim

2013

Özel Kimlik

Special ID

Aksiyon, Polisiye

2013

Upside Down

Dram, Fantastik, Romantik

2013