Deha - Gifted (2017)Deha - Gifted
Deha - Gifted
2017 - ABD
Tür
Dram
Süre
101 Dak.
Yönetmen
Marc Webb
Oyuncular
Chris Evans , Keir ODonnell , Octavia Spencer , Lindsay Duncan , Julie Ann Emery , John Finn , Jenny Slate , Kelly Collins Lintz , Joe Chrest , Jeremy Ambler , Mckenna Grace , John M. Jackson , Glenn Plummer , Elizabeth Marvel , Jon Sklaroff , Jona Xiao
Senaryo
Tom Flynn
Yapımcı
Glen Basner ,  Ben Browning

Floridada yaşayan Frank Adler (Chris Evans), 7 yaşındaki yeğeni Mary (Mckenna Grace) ile birlikte yaşamaktadır. Marynin küçük yaşına rağmen matematiğe inanılmaz bir yeteneği vardır ve normal şartlarda özel bir okula gitmesi gerekirken Frankin ısrarıyla devlet okuluna gitmektedir, nitekim Marynin tıpkı kızı gibi matematiğe yetenekli annesi, Milenyum Problemlerinden  Navier-Stokes problemini çözebilmek için varını yoğunu ortaya koymuş, ancak kızı 6 aylıkken intihar etmiştir ve Frank de küçük kızın normal bir çocukluk geçirmesini istemektedir.
Günün birinde Frankin annesi, aynı zamanda Marynin anneannesi olan Evelyn (Lindsay Duncan) çıkagelir. Küçük kızın üstün zekasından haberdar olan kadın, çocuğun velayetini alarak onu seviyesine uygun bir okula gönderme konusunda ısrarcı olur. Frank, Marynin özel bir okula gitmesini kabullenir, ancak o okulda annesinin gözetimi altında olduğunu öğrenince, kızı tekrar yanına alabilmek adına ev sahibesi Roberta (Octavia Spencer) ve öğretmeni Bonnie (Jenny Slate) ile elinden gelen her şeyi yapmaya karar verir.

Diğer Filmler

Yalvarış

Prevenge

Dram, Fantastik, Komedi

2017

Şantaj

Extortion

Dram, Macera, Suç

2017

Ayrılık

The Break-Up

Dram, Komedi, Romantik

2017