Creed II: Efsane Yükseliyor - Creed 2 (2019)Creed II: Efsane Yükseliyor - Creed 2
Creed II Efsane Yükseliyor - Creed 2
2019 - ABD
Tür
Spor
Süre

Oyuncular
Michael B. Jordan , Sylvester Stallone , Tessa Thompson , Dolph Lundgren , Florian Munteanu , Andre Ward , Russell Hornsby , Wood Harris , Phylicia Rashad , Ivo Nandi
Yönetmen
Steven Caple Jr.  
Senaryo
Sylvester Stallone ,  Steven Caple Jr. ,  Cheo Hodari Coker
Yapımcı
Sylvester Stallone
Vizyon
11 Ocak 2019

2015 yapımı Creed Efsanenin Doğuşu'nun devam halkasıdır. Hayat genç boksör Adonis Creed için denge sağlama mücadelesi haline gelmiştir. Bir sonraki büyük dövüşü için aldığı eğitim ve kişisel yükümlülüklerinin arasında denge sağlamaya çalışan Adonis, çok yakında ailesinin geçmişiyle bağları olan bir rakiple karşı karşıya gelecektir. Rocky ve Adonis ortak miraslarıyla yüzleşecek, savaşmaya değecek olan şeyleri sorgulayacak ve hiçbir şeyin ailenden daha önemli olmadığını keşfedeceklerdir.

Rocky Balboa'ya bir kez daha Sylvester Stallone'un hayat verdiği devam halkasında, genç boksör Adonis Creed'i ise Michael B. Jordan canlandırıyor. Rocky evreninin ikonik kötü adamı Rus boksör Ivan Drago'nun da serinin hayranlarının karşısına çıktığı yapımda, Dolph Lundgren'in canlandırdığı Drago'nun oğlu Vitor'u ise Romen boksör Florian 'Big Nasty' Munteanu canlandırıyor. Filmin kadrosunda, Adonis'in aşık olduğu Bianca rolünde ise, Thor Ragnarok ile yıldızı parlayan Tessa Thompson da yer alıyor.

2015 yapımı Creed: Efsanenin Doğuşu'nun devam halkasıdır. Hayat genç boksör Adonis Creed için denge sağlama mücadelesi haline gelmiştir. Bir sonraki büyük dövüşü için aldığı eğitim ve kişisel yükümlülüklerinin arasında denge sağlamaya çalışan Adonis, çok yakında ailesinin geçmişiyle bağları olan bir rakiple karşı karşıya gelecektir. Rocky ve Adonis ortak miraslarıyla yüzleşecek, savaşmaya değecek olan şeyleri sorgulayacak ve hiçbir şeyin ailenden daha önemli olmadığını keşfedeceklerdir.

Rocky Balboa'ya bir kez daha Sylvester Stallone'un hayat verdiği devam halkasında, genç boksör Adonis Creed'i ise Michael B. Jordan canlandırıyor. Rocky evreninin ikonik kötü adamı Rus boksör Ivan Drago'nun da serinin hayranlarının karşısına çıktığı yapımda, Dolph Lundgren'in canlandırdığı Drago'nun oğlu Vitor'u ise Romen boksör Florian 'Big Nasty' Munteanu canlandırıyor. Filmin kadrosunda, Adonis'in aşık olduğu Bianca rolünde ise, Thor: Ragnarok ile yıldızı parlayan Tessa Thompson da yer alıyor.

Diğer Filmler

Aquaman

BilimKurgu , Aksiyon , Macera

2019

Venom: Zehirli Öfke

Venom

BilimKurgu , Aksiyon , Fantastik , Gerilim , Macera

2019

Kapımdaki Aşk

Home Again

Dram , Komedi , Romantik

2019

Dehşetin Yüzü

The Nun

Gerilim , Gizem , Korku

2019