Çelik Yumruklar - Real Steel (2011)Çelik Yumruklar - Real Steel
Çelik Yumruklar - Real Steel
2011 ABD
Tür
Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram
Süre
127 Dak.
Yönetmen
Shawn Levy
Oyuncular
Hugh Jackman , Hope Davis , Anthony Mackie , James Rebhorn , Evangeline Lilly , Dakota Goyo , Phil Lamarr , Kevin Durand , Richard Goteri , Karl Yune , John Hawkinson , David Alan Basche , Olga Fonda , Robert Herrick , Jahnel Curfman , Antoinette Nikprelaj , Torey Adkins
Senaryo
Jeremy Leven John Gatins Dan Gilroy
Yapımcı
Shawn Levy , Steven Spielberg , Don Murphy , Susan Montford

Yakın gelecekte, boks sporunun teknolojik bir hal aldığı bir ortamda geçen cesur, gerilim ve aksiyon dolu Çelik Yumruklar filminde Hugh Jackman, 2,5 metre boyunda 900 kiloluk robotların ringlere çıkmasıyla unvan kazanma şansını kaybeden tükenmiş dövüşçü Charlie Kentonı canlandırıyor. Artık küçük çaplı bir organizatör olan Charlie, bir yer altı boks ringinden diğerine geçmek için hurda metalden kalitesiz robotlar yaparak iki yakasını bir araya getirmektedir. Charlie dibe vurunca, istemeden de olsa kendisinden ayrı yaşayan oğlu Maxle (Dakota Goyo) şampiyonada yarışacak bir yarışmacı yapıp eğitmek için birlik olur. Hiçbir kısıtlama olmayan bu vahşi arenada işler ciddiye bindikçe, Charlie ve Max bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde ederler.
 
Çelik Yumruklar, teknolojik bir hal alan robot boksu sporuna kusursuz bir yarışmacı yapıp yetiştirmek için kendisinden ayrı yaşayan olan oğlu Maxle (Dakota Goyo) ile birlik olan ve bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde eden eski bir boksörün (Hugh Jackman) konu edildi bir aksiyon dram filmidir.

Diğer Filmler

Göster Gününü 2

Kick-Ass 2

Aksiyon, Komedi, Suç

2011

jOBS

Biyografi, Dram

2011

Ateşli Aynasızlar

The Heat

Aksiyon, Komedi, Suç

2011