Can Dostum - Good Will Hunting (1997)Can Dostum - Good Will Hunting
Can Dostum - Good Will Hunting
1997 - ABD
Tür
Dram
Süre
126 Dak.
Yönetmen
Gus Van Sant
Oyuncular
Cole Hauser , Robin Williams , Ben Affleck , Stellan Skarsgi¥rd , Casey Affleck , Alison Folland , Minnie Driver , Harmony Korine , Barna Moricz , Vik Sahay , James Allodi , Kevin Rushton , Christopher Britton , Philip Williams , Bruce Hunter , Jessica B. Morton , Daniel Olsen , Kent Damon , John Mighton , Rachel Majorowski , Matt Mercier , Ralph St. George , Rob Lynds , Dan Washington , Derrick Bridgeman , Shannon Egleson , Rob Lyons , Steven Kozlowski , Jennifer Deathe , Scott William Winters , Patrick Odonnell , Jimmy Flynn , Joe Cannon , Francesco Clemente , David Eisner , Robert Talvano , Matt Damon , Seslendirenler Sezai Aydın , Yapımcılar Kevin Smith , Lawrence Bender , Chris Moore , Harvey Weinstein , Bob Weinstein , Scott Mosier , Su Armstrong , Jonathan Gordon
Senaryo
Matt DamonBen Affleck
Yapımcı
Kevin Smith ,  Lawrence Bender

Will Hunting (Matt Damon), son derece zeki fakat eziyet çekmiş genç bir adamdır. Bir matekatik dehasıdır. Yine başını derde sokan kahramanımızı, onun dehasını keşfeden Matematik Profesörü Lambeau (Stellan Skarsgaard) kurtarır ama iki şartı vardır: Will, Lambeau ile matematik derslerine katılmalı ve terapiye başlamalıdır.

Bütün olup bitenler sırasında çekici ve yakışıklı Bay Hunting, başarılı ve güzel bir kızın ilgisini çekmeyi başarır. Katı ve talepkar profesör bu her an dönüşmeye hazır gençte bir kıvılcım ateşle güzel kız ise ona sevmeyi ve sevilmeyi öğretirken terapisti tüm ruhsal problemlerini bir bir çözmesine yardım eder.