Cake (2014)Cake
Cake
2014 - ABD
Tür
Dram, Komedi
Süre
92 Dak.
Yönetmen
Daniel Barnz
Oyuncular
Jennifer Aniston , Mamie Gummer , Adriana Barraza , Andrew Elvis Miller , Anna Kendrick , Britt Robertson , Sam Worthington , William H. Macy , Chris Messina , Felicity Huffman , Lucy Walters , Marianne Jean-Baptiste , Elizabeth Lindsey , Misty Upham , Rose Abdoo , Julio Oscar Mechoso , Camille Guaty , Ashley Crow , Lucy Punch , Pepe Serna
Senaryo
Patrick Tobin
Yapımcı
Jennifer Aniston ,  Courtney Solomon

Claire, toplumdan git gide uzaklaşmış, bungalowunda kendi kendine yaşayan bir kadındır. Dış dünyayla tek bağlantısı onun her şeyiyle ilgilenen ve aynı zamanda da ona arkadaşlık eden çalışanı Silvana ve katıldığı kronik-ağrılı hastaların oluşturduğu terapi grubudur. Zaman geçtikçe kendisini hayata bağlayan nedenlerin azaldığını düşünürken, terapi grubundaki arkadaşı Ninanın intiharı hayatını alt üst eder. Birbirlerini çok az tanıyor olmalarına rağmen Nina, Claireın rüyalarında hatta sanrılarında bile belirmeye başlar. Claire zamanla Ninanın ölümünün perde arkasına daha çok kafa yormaya başlar: İntihara hazır olduğunu nasıl anlamıştır? Onu buna iten nedir? Geriye gözü yaşlı bir eş ve bir oğlan çocuğu bırakan Ninanın hayatı Clairein git gide daha çok ilgisini çeker. Ancak yaptığı araştırmalarla elde edeceği sonuç hiç de beklediği gibi olmayacaktır.
 
Filmin yönetmen koltuğunda Daniel Bartz bulunuyor. Başrollerde ise Jennifer Aniston, Anna Kendrick ve Felicity Huffman yer alıyor.

Diğer Filmler

The Age Of Adaline

Dram, Romantik

2014

Kara Deniz

Black Sea

Gerilim, Macera

2014

Maymun Prens

Monkey Prince

Animasyon, Aile

2014

La French

The Connection

Aksiyon, Gerilim, Suç

2014

Tek Aşkım

The One I Love

Dram, Komedi, Romantik

2014