Büyükler - Grown Ups (2010)Büyükler - Grown Ups
Büyükler - Grown Ups
2010 - ABD
Tür
Aile, Komedi
Süre
102 Dak.
Yönetmen
Dennis Dugan
Oyuncular
Maria Bello , Kevin James , Adam Sandler , Chris Rock , Rob Schneider , Salma Hayek , Tim Meadows , Maya Rudolph , Tim Herlihy , David Spade , Jamie Chung , Norm Macdonald , Joyce Van Patten , Cameron Boyce , Athena Currey , Madison Riley , Colin Quinn , China Anne Mcclain , Di Quon , Ashley Loren , Nadji Jeter , Ebony Jo-ann , Alexys Nycole Sanchez , Ada-nicole Sanger , Daniel Lowney , Berkeley Holman , Morgan Gingerich , Elle Hartman , Frank Gingerich , Jack Hartman , Zoe Hartman , Gingerich Twins , Emanuela Alves
Senaryo
Adam Sandler,  Fred Wolf
Yapımcı
Adam Sandler , Jack Giarraputo

Dennis Dugan'ın yönettiği ve Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade'ın oynadığı Büyükler (Grown Ups), 13 Ağustos 2010'da Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade ve Rob Schneider, otuz yıldan sonra tekrar bir araya gelerek birbirlerinin aileleriyle ilk kez karşılaşan beş çocukluk arkadaşının öyküsünü anlatan Büyükler/Grown Ups'in yıldız komedyen kadrosunu oluşturuyor. Çok sevdikleri eski basketbol koçları ölünce, yaz aylarını yıllar önce şampiyonluk kutlamalarını yaptıkları göl evinde geçirmek için büyüdükleri kasabaya dönerler.

Sandler'ın fikir babalığını yaptığı, kendisinin ve ailesinin hayatta önemli olan şeyler konusunda bakış açısını kaybettiğini hisseden bir adam olan baş karakter, beklenmedik şekilde büyüdüğü kasabaya dönmesi gerektiğinde, bunu köklerine dönmek ve ailesini yola sokmak için bir fırsat olarak görür. Bunu yapması için, bir göl evi kiralar ve Dört Temmuz haftasında kalmaları için eski arkadaşlarını ve onların ailelerini davet eder.

Diğer Filmler

Aşkın Yaşı Yok

Smart People

Aile, Dram, Komedi, Romantik

2010

Milyoner

Slumdog Millionaire

Dram, Gerilim, Romantik

2010

Otopsi

Autopsy

Gerilim, Gizem, Korku

2010