Bir Zamanlar Meksika'da - Once Upon A Time In Mexico (2003)Bir Zamanlar Meksika'da - Once Upon A Time In Mexico
Bir Zamanlar Meksika'da - Once Upon A Time In Mexico
2003 - ABD , Meksika
Tür
Aksiyon , Gerilim
Süre
102dk.
Oyuncular
Johnny Depp , Tito Larriva , Marco Leonardi , Cheech Marin , Pedro Armendariz Jr. , Julio Oscar Mechoso , Cecilia Tijerina , Gerardo Vigil , Ermahn Ospina , Troy Robinson , Vi­ctor Carpinteiro , Enrique Iglesias , Salma Hayek , Ruben Blades , Mickey Rourke , Eva Mendes , Antonio Banderas , Danny Trejo , Willem Dafoe , Rogelio Gonzalez Grau
Yönetmen
Robert Rodriguez  
Senaryo
Robert Rodriguez
Yapımcı
Robert Rodriguez ,  Carlos Gallardo ,  Elizabeth Avellan
Vizyon
26 Aralık 2003

Robert Rodriguez'in yönettiği Bir Zamanlar Meksika'da, efsanevi gitarlı kahraman El Mariachi'nin yeni serüvenlerini sinemaseverlerle buluşturuyor. Mariachi'nin maceralarının arka planında yine devrim, hırs ve intikam var. Yaşadığı trajediyi aklından çıkarmayı başaramayan El Mariachi, inzivaya çekilerek içine kapalı bir yaşam sürmektedir. Yozlaşmış CIA ajanı Sands'in ısrarı sonucunda saklandığı yerden çıkmak zorunda kalır. Å?eytani kartel kralı Barrillo, Meksika başkanına yönelik haince bir suikast planlamaktadır. Bunu önlemekse yine El Mariachi'ye düşecektir. Ama onun geri dönüşünde kişisel bir sebep daha vardır Kan davası.

Robert Rodriguez'in yönettiği Bir Zamanlar Meksika'da, efsanevi gitarlı kahraman El Mariachi'nin yeni serüvenlerini sinemaseverlerle buluşturuyor. Mariachi'nin maceralarının arka planında yine devrim, hırs ve intikam var. Yaşadığı trajediyi aklından çıkarmayı başaramayan El Mariachi, inzivaya çekilerek içine kapalı bir yaşam sürmektedir. Yozlaşmış CIA ajanı Sands'in ısrarı sonucunda saklandığı yerden çıkmak zorunda kalır. Å?eytani kartel kralı Barrillo, Meksika başkanına yönelik haince bir suikast planlamaktadır. Bunu önlemekse yine El Mariachi'ye düşecektir. Ama onun geri dönüşünde kişisel bir sebep daha vardır: Kan davası.

Diğer Filmler

22 Temmuz

22 July

Biyografi , Dram , Gerilim

2003

Fındık İşi 2

The Nut Job 2: Nutty by Nature

Animasyon , Aile , Komedi , Macera

2003