Belalı Tanık - The Hitman's Bodyguard (2017)Belalı Tanık - The Hitman's Bodyguard
Belalı Tanık - The Hitman's Bodyguard
2017 - ABD
Tür
Aksiyon , Komedi
Süre
118dk.
Oyuncular
Ryan Reynolds , Samuel L. Jackson , Salma Hayek , Gary Oldman , i‰lodie Yung , Mikhail Gorevoy , Barry Atsma , Abbey Hoes , Joelle Koissi , Sam Hazeldine , Joaquim de Almeida , Kirsty Mitchell , Josephine de La Baume , Yuri Kolokolnikov , Richard E. Grant , Noortje Herlaar , Georgie Glen , Rod Hallett , Michael Jinks , Truus de Boer
Yönetmen
Patrick Hughes
Senaryo
Tom O'Connor (i)  
Yapımcı
David Ellison , Mark Gill , Dana Goldberg  
Vizyon
18 Ağustos 2017

Dünyanın en iyi korumalarından olan Michael Bryce (Ryan Reynolds), daha öncekilerle hiçbir alakası olmayan bir iş alır Tıpkı kendisi gibi alanının en iyilerinden olan tetikçi, aynı zamanda eski düşmanı Darius Kincaid'i (Samuel L. Jackson) Londra'dan alıp Lahey'deki Uluslararası Adalet Divanı'na kadar sağ salim götürmesi için görevlendirilmiştir. Ancak bu görev çok zorlu olacaktır, çünkü tetikçiyi susturmak isteyen çok tehlikeli bir diktatör, yol boyunca onlarca adamıyla peşlerinden ayrılmayacaktır.

Dünyanın en iyi korumalarından olan Michael Bryce (Ryan Reynolds), daha öncekilerle hiçbir alakası olmayan bir iş alır: Tıpkı kendisi gibi alanının en iyilerinden olan tetikçi, aynı zamanda eski düşmanı Darius Kincaid'i (Samuel L. Jackson) Londra'dan alıp Lahey'deki Uluslararası Adalet Divanı'na kadar sağ salim götürmesi için görevlendirilmiştir. Ancak bu görev çok zorlu olacaktır, çünkü tetikçiyi susturmak isteyen çok tehlikeli bir diktatör, yol boyunca onlarca adamıyla peşlerinden ayrılmayacaktır.