Bay Evet - Yes Man (2008)Bay Evet - Yes Man
Bay Evet - Yes Man
2008 ABD
Tür
Komedi
Süre
104 Dak.
Yönetmen
Peyton Reed Peyton Reed
Oyuncular
Fionnula Flanagan , Zooey Deschanel , John Cothran Jr. , Luis Guzman , Danny Masterson , Bradley Cooper , Sasha Alexander , Karen Bankhead , Molly Sims , Brent Briscoe , Lisa Long , Rocky Carroll , John Michael Higgins , Sean Obryan , Maile Flanagan , Patrick Labyorteaux , Graham Shiels , Matt Miller , Roni Meron , Spencer Garrett , Rhys Darby , Anna Khaja , Cecelia Antoinette , Kai Lennox , Heidi Herschbach , Jenn Gotzon , Carrie Reichenbach , Jamie Denbo , Shelby Zemanek , Alfred De Contreras , Peter Giles , Rebecca Corry , Whit Anderson , Pride Grinn , Kerry Hoyt , Brandon Walter , John Pagano , Lance Wesley , Jim Carrey
Senaryo
Nicholas Stoller Andrew Mogel Jarrad Paul Jarrad Paul,  Nicholas Stoller,  Andrew Mogel
Yapımcı
Bruce Berman , David Heyman , Richard D. Zanuck , David Heyman , Richard D. Zanuck

Bay Evet Peyton Reed'in yönettiği ve başrolünde Jim Carrey'nin oynadığı 2008 yapımı komedi filmidir.

Carl hiç sosyal olmayan arkadaşlarını sürekli eken karısından yeni ayrılmış ve bütün hayatı evde tek başına film izlemekten ibaret olan bir erkektir. Fakat bir gün bir arkadaşının da ısrarıyla bir terapiye gider. Terapide ona her şeye evet demesi ve asla hayır cümlesini kullanmaması aşılanır. Terapiden sonra ilginç bir şekilde carl her hayır dediğinde başına kötü olaylar gelmeye başlar. O artık her şeye evet demek zorundadır. Para isteyen evsizlere cüzdanını vermek ve arkadaşının karısının partisini düzenlemek başlıca kabul ettiği şeylerdir. Dediği evetlerin sonunda ise çok komik bir aşk yaşayacaktır.

Jim Carrey'nin başrol oynadığı film ülkemizde dahil çok büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. 200 milyon doların üzerinde hasılat yaptı.

Diğer Filmler

Maviliklere Doğru

Into The Blue

Aksiyon, Macera, Suç

2008

Paranormal Activity 3

Gerilim, Gizem, Korku

2008

Yukarıdaki Tehlike

Skyline

Bilim Kurgu, Aksiyon, Gerilim

2008

Sıcak Kalpler

Warm Bodies

Komedi, Korku, Romantik

2008