Bahse Var Mısın - Lay The Favorite (2012)Bahse Var Mısın - Lay The Favorite
Bahse Var Mısın? - Lay The Favorite
2012 - ABD
Tür
Komedi
Süre
94 Dakika
Yönetmen
Stephen Frears
Oyuncular
Vince Vaughn , Bruce Willis , Justin Timberlake , Catherine Zeta-Jones , John Carroll Lynch , Corbin Bernsen , Joshua Jackson , Ritchie Montgomery , Rebecca Hall , Joel Murray , Frank Grillo , Wayne Pere , Lara Grice , Laura Prepon , Andrea Frankle , Dominique Duvernay , Jo Newman
Senaryo
D.V. DeVincentis,  Beth Raymer
Yapımcı
Randall Emmett ,  George Furla

Beth Raymer, Florida'da bir striptiz kulübünde dans etmektedir. Las Vegas'ta bar garsonu olarak iş bulunca buradan ayrılır; yine de hayalindeki kariyer fırsatı olmasa da fazla seçeneği de yoktur. Profesyonel bir bahisçi olan Dink ile tanışınca, yeni bir iş teklifi de karşısına çıkar: tek yapacağı şey güçlü sayısal hafızasını kullanarak Dink'in şirketinin şans meleği olmaktır.
Kısa zamanda Beth gerçekten Dink'e büyük şans getirir ama bu arada oyun bozan karısı Tulip çoktan ikisini kıskanmaya başlamıştır. Bu arada oldukça masum bir erkek arkadaş edinen Beth, Dink'ten ve şirketten ayrılarak Jeremy ile New York'a gider. Burada bulduğu işse yine bir takım yasa dışı işler yürüten Rosie'nin ekibi için çalışmaktır. Fakat işler sarpa sarar ve Jeremy'nin başı belaya girince Beth, Dink'ten tekrar yardım ister.

Komedi türündeki filmin yönetmenliğini Stephen Frears üstlenirken, senaryo D.V. DeVincentis'e ait. Oyuncu kadrosunda ise Rebecca Hall, Bruce Willis ve Catherine Zeta-Jones gibi parlak isimler yer alıyor.

Diğer Filmler

Skyfall

Aksiyon, Macera, Polisiye

2012

Başlangıç

Inception

Bilim Kurgu, Aksiyon

2012

İyi Olan Kazansın

This Means War

Aksiyon, Komedi, Romantik

2012

Ölüm Yarışı

Death Race

Bilim Kurgu, Aksiyon, Gerilim

2012