Avengers: Endgame (2019)Avengers: Endgame
Avengers Endgame
2019 - ABD
Tür
BilimKurgu , Aksiyon
Süre

Oyuncular
Robert Downey Jr. , Chris Hemsworth , Scarlett Johansson , Ty Simpkins , Terry Notary , Gwyneth Paltrow , Sebastian Stan , Jeremy Renner , Chris Evans , Evangeline Lilly , Jon Favreau , Brie Larson , Josh Brolin , Karen Gillan
Yönetmen
Anthony Russo , Joe Russo  
Senaryo
Stan Lee , Jack Kirby , Jim Starling  
Yapımcı
Kevin Feige

Thanos'un (Josh Brolin) Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi Dünya dengesini kurması nedeniyle süperkahramanlar dahil dünyanın yarısı küle dönüşmüştü. Geriye kalan ve yas tutan Yenilmezler'in as kadrosu Black Widow (Scarlett Johansson), Captain America (Chris Evans), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth) ve Iron Man'e (Robert Downey Jr.) kuantum bölgesinden gelerek aralarına katılan Ant-Man (Paul Rudd) umut ışığı olacak. İntikam için güçlerini toplayıp son kez savaşacak olan ekibin mücadelesini ve fedakarlıklarını izleyeceğiz  Avengers Endgame  filmi, 26 Nisan 2019'da vizyona giriyor.  

Thanos'un (Josh Brolin) Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi Dünya dengesini kurması nedeniyle süperkahramanlar dahil dünyanın yarısı küle dönüşmüştü. Geriye kalan ve yas tutan Yenilmezler'in as kadrosu Black Widow (Scarlett Johansson), Captain America (Chris Evans), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth) ve Iron Man'e (Robert Downey Jr.) kuantum bölgesinden gelerek aralarına katılan Ant-Man (Paul Rudd) umut ışığı olacak. İntikam için güçlerini toplayıp son kez savaşacak olan ekibin mücadelesini ve fedakarlıklarını izleyeceğiz  Avengers: Endgame  filmi, 26 Nisan 2019'da vizyona giriyor.  

Diğer Filmler

Hellboy

Aksiyon , Fantastik , Macera

2019

Kelebek

Papillon

Biyografi , Dram , Suç

2019

Yeşil Rehber

Green Book

Biyografi , Dram , Komedi

2019