Aşkın 500 Günü - 500 Days Of Summer (2009)Aşkın 500 Günü - 500 Days Of Summer
Aşkın 500 Günü - 500 Days Of Summer
2009 - ABD
Tür
Dram, Komedi, Romantik
Süre
95 Dak.
Yönetmen
Marc Webb
Oyuncular
Zooey Deschanel , Patricia Belcher , Clark Gregg , Nicole Vicius , Joseph Gordon-levitt , Chloe Moretz , Geoffrey Arend , Minka Kelly , Lexy Hulme , Yvette Nicole Brown , Maile Flanagan , Matthew Gray Gubler , Jennifer Hetrick , Rachel Boston , Kristen De Luca , Ian Reed Kesler , Kenneth Hughes , Olivia Howard Bagg , Cody Matthew Blymire , Catherine Campion , Joshua Collins , Mackenzie Jamieson , Tim Lacatena , Alexei Lantsoff , Kevin Leung , Michelle Mason , Jason Robinson , Gregory Thompson , Maurice Webster , Michael Justice , Kayla Gwyneth Morrisey , Jon Morgan Woodward , Jennifer Lee Keyes , Jenn Gotzon , George Romero , Darryl Sivad , Brandon Waters , Sid Wilner , Natalie Boren , Daniella Cooper , Kim Donovan , Mike Endes , Rebecca Lin , Kathryn Weisbeck , Jonjon Wood , Georja Umano , Wes Sabo , Keisha Ramdhanie , Gelsey Weiss , Anthony Marciona , Vivian Nixon , Pleasant Wayne , Justin Ruse , Danny J. Dolan , Taylor Feldman , Janis Jones , Yapımcılar Mark Waters , Mason Novick , Steven J. Wolfe , Jessica Tuchinsky , Scott Hayman
Senaryo
Scott Neustadter,  Michael H. Weber
Yapımcı
Mark Waters , Mason Novick

Alışılmamış türde bir romantik komedi olan film, aşkın gerçek olduğuna inanmayan bir kadın ve ona aşık olan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Tom Hansen, hayatından tamamen çıktığına emin olduğu zaman Summer Finn ile tanıştığı ilk günü hatırlar. Tom, kıza ilk gördüğü anda aşık olur. Hayatının geri kalan kısmını bu kızla birlikte geçirmesi gerektiğini biliyordur.

Ne var ki Summer ne aşka ne ilişkilere inanmamaktadır. Buna rağmen aralarında arkadaşlıktan öte farklı bir ilişki başlar. Birlikte geçirecekleri günler sıradışı, eğlenceli ve komik bir hikayeye tanıklık edecektir.

İlk defa Sundance Film Festivali'nde gösterilen film, hem eleştirmenlerden hem de seyirciden tam not aldı.

Diğer Filmler

Yüz Yüze

Face/Off

Aksiyon, Gerilim, Suç

2009

Kartal Göz

Eagle Eye

Aksiyon, Gerilim, Gizem

2009