Aşk Oyunu - Playing for Keeps (2012)Aşk Oyunu - Playing for Keeps
Aşk Oyunu - Playing for Keeps
2012 - ABD
Tür
Dram, Komedi, Spor
Süre
105 Dak.
Yönetmen
Gabriele Muccino
Oyuncular
Jessica Biel , Gerard Butler , Joshua Rush , Dennis Quaid , Uma Thurman , Catherine Zeta-Jones , James Tupper , Ritchie Montgomery , Joe Chrest , Sean Obryan , Jon Mack , Noah Lomax
Senaryo
Robbie Fox
Yapımcı
John Thompson , Alan Siegel

Gençlik yıllarında başarılı bir futbolcu olan George (Gerard Butler) talihsiz bir sakatlık sonucu çok sevdiği futbolu bırakmıştır. Bu istenmeyen durum sonucu bir kaç yıl sonra da George (Gerard Butler) eşini (Jessica Biel) ve oğlunu (Noah Lomax) terk etmiştir. Ailesini yüzüstü bırakıp giden bir baba olarak hep hayal kırıklığı yaratan George (Gerard Butler) işlerinin de kötü gitmesi sonucu tekrar eski eşi Stacie (Jessica Biel) ve oğlu Lewis (Noah Lomax) yaşadığı küçük kasabaya döner. George (Gerard Butler) oğlu Lewis (Noah Lomax) ve eski eşi Stacie (Jessica Biel) ile arasını düzeltip kendini affettirmek istemektedir. Bunu da yapabilmek içinde en yetenekli olduğu alan olan futbol imdadına yetişecektir.

Filmde; filmin ana karakteri olan George (Gerard Butler) ve onun çevresinde ki insanlar ile olan ilişkilerini izleyeceğiz. Bakalım George (Gerard Butler) ailesi ile olan ilişkilerini düzeltip eski mutlu mesut günlerine dönebilecekmidir?

Filmin kadrosu yıldızlar yağmuru desek yeridir. Bunlardan bazıları; Gerard Butler, Jessica Biel, Uma Thurman, Dennis Quaid, Catherine Zeta-Jones, Judy Greer, Gisella Marengo olarak sıralanabilir.

Diğer Filmler

Aşk Oyunu

The Good Guy

Komedi, Romantik

2012

Acil Arama

The Call

Gerilim, Macera, Polisiye

2012

Dünya: Yeni Bir Başlangıç

After Earth

Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram, Fantastik

2012