Annemin Yeni Sevgilisi - My Mom's New Boyfriend (2008)Annemin Yeni Sevgilisi - My Mom's New Boyfriend
Annemin Yeni Sevgilisi - My Mom's New Boyfriend
2008 - Almanya , ABD
Tür
Aksiyon, Komedi, Romantik
Süre
97 Dak.
Yönetmen
George Gallo
Oyuncular
Antonio Banderas , Meg Ryan , Enrico Colantoni , Trevor Morgan , Keith David , Selma Blair , Aki Avni , Colin Hanks , Gary Grubbs , Marco St. John , Eli Danker , Johnny Martin , Paul Sampson , Julie Lott , Kip Cummings , Ted Ferguson , Thomas Joseph Adams , Tom Adams , Austin Barton , Barry Barton , John T. Billingsley , Dan Braverman , Dodie Brown , Edrick Browne , Michael Byrnes , Andrei Constantinescu , John F. Daniel , Amber Dawn , Brad Dison , Corey Flaspoehler , Melonye Grant , Heidi Jo Markel , Chuck Vail , Rodney Hill Jr. , Rebecca Holloway , Deborah R. Jones , Richard F Law , Tarri Markell , Eric Kelly Mcfarland , Brooke Newton , Cynthia Riser , Amanda Weisner , Erika Perez , Van White , Jerry D. Funderburk , Dale Beasley , Brent Weisner , Bill Stinchcomb , Will Steed , Kwane Spinks , Raleigh L. Shelton II , Rocco Savastano , John Valdetero , Mark Meade , Jeff Fried
Senaryo
George Gallo
Yapımcı
Avi Lerner , Julie Lott

Henry (Colin Hanks) 2 sene yurtdışında gizli bir FBI görevinde çalıştıktan sonra yaşadığı yer olan Shreveport, Louisianaya geri döner.   Henrynin yokluğunda, bir zamanlar şişman ve mutsuz bir kadın olan annesi Marty (Meg Ryan) kendini yeniden yaratarak kilolarında kurtulmuş, ince çekici ve hayat dolu bir kadın olmuştur.   Etrafındaki tüm erkekler Martye ilgi duymaktadır vede bu ilgiden Marty çok memnundur, keyfini sürmektedir.

Henry annesinin bu yeni halini nasıl idare edeceğini bilememektedir ama nişanlısı, Emily (Selma Blair)   ise Martynin bu durumu ile çok eğlenmektedir.   Martynin uygunsuz davranışlarını Emily sonuna kadar desteklemektedir ancak Henry bu durumu asla kabullenemez. Tommy (Antonio Banderas) ve 2 Avrupalı ortağı Niko (Tom Adams) ve Jean-Yves (Eli Danker), Benininin meşhur heykeli olan Anne ve Çocuku müzeden çalmaya niyetlidirler.   Beklenmedik bir anda karşısında seksi ve güzel Marty ortaya çıkınca, Tommy birazcık eğlence için ona vakit ayırmaya karar verir.   Hırsızlık planları yaparken Martye de aşık oldur ve   olaylar iyice karışmaya başlar.

FBI Büro Şefi John Conrad (Keith David) Henrye yeni görevini tanımladığında, takip etmesi gereken uluslararası hırsızın aslında annesin sevgilisi olduğunu anlar fakat bunu annesine açıklayamaz.   Bu durumda Henry annesini de takibe almış olur, görüşmelerini dinlemeye alır €¦en zor olanı ise annesinin romantik anlarında onları diğer FBI ajanları ile birlikte onu dinliyor olmasıdır.

Diğer Filmler

1408

Gerilim

2008

Ölüm Hızı

Kill Speed

Aksiyon, Gerilim, Macera, Suç

2008

Sihirli Dağ

Race To Witch Mountain

Aile, Aksiyon, Macera

2008