7. Birim - Grupo 7 (2012)7. Birim - Grupo 7
7. Birim - Grupo 7
2012 İspanya
Tür
Aksiyon, Dram, Gerilim, Politik
Süre
96 Dak.
Yönetmen
Alberto Rodri­guez
Oyuncular
Antonio De La Torre , Mario Casas , Jose Manuel Poga , Joaqui­n Nuaez , Inmaculada Alcantara , Andres Blanco , Javier Berger , Manuel Bernal , Jacinto Bobo , Edu Bulnes , Adelfa Calvo , Jesus Carroza , Pedro Cervantes , Inma Cuesta , Antonio Jose Fernandez , i'scar Fernandez , Simon Ferrero , Luci­a Guerrero , Antonio Gomiz , Juan Jesus Gonzalez , Diana Li zaro , Alberto Lopez Palacios , Pablo Lopez , Luis Marti­nez , Jose Maldonado , Carolina Montoya , Paqui Montoya , Daniel Morilla , Carlos Olalla , Elias Pelayo , Daniel Pinelo , Adrian Pino , Ivan Ramos , Rafael Puerto , Mercedes Reyes , Jose Miguel Rodri­guez , Antonio Salazar , Alfonso Sanchez , Angela Sanchez , Eduardo Tovar , Julian Villagran , Isabel Zayas
Senaryo
Alberto Rodri­guez , Rafael Cobos
Yapımcı
Gervasio Iglesias , Jose Rafael Sanchez-Monte

UNIT 7'nin zor bir görevi vardır: en tehlikeli uyuşturucu trafik ağını şehirden temizlemek ve sokaklara korku salan bağımsız güçleri ortadan kaldırmak. Birim genç bir polis memuru olan Angel (Mario Casas) ile kaba, küstah ama yetenekli bir polis olan Rafael (Antonio de la Torre) tarafından yönlendirilmektedir.

UNIT 7'nin yöntemleri, polisler aşırı şiddet ve baskı kullandığı için kanun sınırlarının dışındadır. Onlara gore, bir sorunu çözmek için her yol mubahtır.

Görevlerinde ilerledikçe, grubu yöneten iki polis karşı karşıya gelir. Angel hırs ve şiddet yolunu seçerken, Rafael güzel ve anlaşılması zor Lucia'ya hissettiği duygular nedeniyle değişmeye, suçla savaşta yöntemlerini değiştirmeye başlar.

Diğer Filmler

Highland Park

Dram, Komedi

2012

Cesaret Kanatları

Wing Commander

Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera

2012

Ev Hapsi

100 Feet

Gerilim, Korku, Polisiye

2012

Düşmanım

Enemy Mine

Bilim Kurgu, Dram

2012